App Store Google Play

Найстаріший університет міста НТУ "Дніпровська політехніка" святкує своє 120-річчя

27.09.2019 15:45
Найстаріший університет міста НТУ "Дніпровська політехніка" святкує своє 120-річчя

Останні два дні у Національному технічному університеті "Дніпровська політехніка" масштабно відзначає свій ювілей - 120 років від дня заснування, повідомляє Дніпроград.

26 вересня університет організував низку інтерактивних локацій як для студентів і викладачів вишу, так і для гостей свята. 

Так, вже традиційно на свій день народженя "Дніпровська політехніка" організувала фестиваль наук про планету Земля "GEOFEST", під час якого науковці представляли свою галузь та демонстрували різноманітні цікавинки. Наприклад, хіміки університету подарували можливість гостям наочно побачити різноманітні видовищні експерименти.

Паралельно з цим на подвір'ї ВНЗ розташувалися спеціально оформлені "під осінь" фотозони, де гості свята могли зробити фото на пам'ять. 

Окрім цього, у актовій залі зібралися "метри" гірничої справи як з України, так і з країн, де представлені партнери НТУ "Дніпровська політехніка". Під час "Форуму гірників" нагородами було відзначено видатних осіб вишу.

Також було проведено хоч і театралізовану, але не менш урочисту посвяту студентів університету старших курсів у гірники. 

Вже сьогодні, 27 вересня, для гостей приготували тематичні виставки та заходи в музеях. А  о 17:00 у Театрі опери та балету відбудеться завершальна частина дводенного дійства - святковий концерт за участі творчих колективів. 

Навчальний заклад був заснований у 1899 році як вище гірниче училище, яке готувало спеціалістів для вже розвиненого промислового регіону. З 2017 року колишній Національний гірничий університет було перейменовано та реорганізовано у Національний технічний університет "Дніпровська політехніка". Наразі в закладі навчається близько 12 тисяч студентів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....