App Store Google Play

Будинок на Короленка 1 яким володіє фірма Корбана відремонтують бюджетним коштом?

25.09.2019 20:15
Будинок на Короленка 1 яким володіє фірма Корбана відремонтують бюджетним коштом?

Лише нещодавно на вулиці Короленка стартувала масштабна реконструкція, яка не тільки змінить вулицю, а і перетворить її на пішоходну зону. Втім, одразу після цього, у міськраді було прийнято одразу декілька рішень, з яких можна припустити, що бюджетним коштом реконструкція виконується в інтересах власників нерухомості на цій вулиці.

Так, ми вже писали, що на сьогоднішній сесії Дніпровської міської ради депутати фактично віддали у приватні руки землю за адресами Короленка,1 та Короленка, 1А. Відповідне рішення було прийняте в інтересах ТОВ "ВЕЛЛІНГТОН ГРУП". У реєстрах зазначено, що власником цієї фірми є Корбан Геннадій Олегович, а керівником Холодна Олена Юріївна.

У свою чергу, дніпрянин Євген Удовиченко звернув увагу на те, що лише нещодавно Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради провела тендер про проведення поточного ремонту в будівлі за адресою Короленка, 1. 749,9 тисяч гривень за це отримало ТОВ "ГРІФІТ". При цьому, єдиного допущеного до аукціону учасника тендеру було викинуто з нього. 

Наразі частину вулиці Короленка, на якому знаходяться вищезгадані будівлі, активно реконструюють. За це з бюджету виклали аж 101 мільйон гривень. Очевидно, що після такої масштабної реконструкції та перетворення вулиці на пішохідну зону,  вартість нерухомості на ній значно збільшиться. 

Також слід згадати і про засідання містобудівничої ради, на якому схвально відгукувалися про реконструкцію сусідніх будинків - на Короленка, 1 та проспекті Яворницького, 65. Обидва вони належать одному власнику, про якого було згадано вище. 

Дозвіл на приватизацію землі, реконструкція вулиці та ремонт всередині будівель за бюджетні гроші може свідчити про те, що у міськраді існує зацікавленість в тому, аби догодити власнику нерухомості на Короленка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...