App Store Google Play

Будинок на Короленка 1 яким володіє фірма Корбана відремонтують бюджетним коштом?

25 Вересня 20:15
Будинок на Короленка 1 яким володіє фірма Корбана відремонтують бюджетним коштом?

Лише нещодавно на вулиці Короленка стартувала масштабна реконструкція, яка не тільки змінить вулицю, а і перетворить її на пішоходну зону. Втім, одразу після цього, у міськраді було прийнято одразу декілька рішень, з яких можна припустити, що бюджетним коштом реконструкція виконується в інтересах власників нерухомості на цій вулиці.

Так, ми вже писали, що на сьогоднішній сесії Дніпровської міської ради депутати фактично віддали у приватні руки землю за адресами Короленка,1 та Короленка, 1А. Відповідне рішення було прийняте в інтересах ТОВ "ВЕЛЛІНГТОН ГРУП". У реєстрах зазначено, що власником цієї фірми є Корбан Геннадій Олегович, а керівником Холодна Олена Юріївна.

У свою чергу, дніпрянин Євген Удовиченко звернув увагу на те, що лише нещодавно Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради провела тендер про проведення поточного ремонту в будівлі за адресою Короленка, 1. 749,9 тисяч гривень за це отримало ТОВ "ГРІФІТ". При цьому, єдиного допущеного до аукціону учасника тендеру було викинуто з нього. 

Наразі частину вулиці Короленка, на якому знаходяться вищезгадані будівлі, активно реконструюють. За це з бюджету виклали аж 101 мільйон гривень. Очевидно, що після такої масштабної реконструкції та перетворення вулиці на пішохідну зону,  вартість нерухомості на ній значно збільшиться. 

Також слід згадати і про засідання містобудівничої ради, на якому схвально відгукувалися про реконструкцію сусідніх будинків - на Короленка, 1 та проспекті Яворницького, 65. Обидва вони належать одному власнику, про якого було згадано вище. 

Дозвіл на приватизацію землі, реконструкція вулиці та ремонт всередині будівель за бюджетні гроші може свідчити про те, що у міськраді існує зацікавленість в тому, аби догодити власнику нерухомості на Короленка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...