App Store Google Play

Виконавча служба виставила на продаж Англійський клуб у Дніпрі

25.09.2019 17:15
Виконавча служба виставила на продаж Англійський клуб у Дніпрі

Виконавча служба виставила на аукціон будівлю Англійського клубу в Дніпрі за майже 720 тисяч доларів. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на  "Систему електронних торгів арештованим майном" (СЕТАМ).

Я йдеться в опублікованій інформації, на продаж виставлено 3437.1 кв.м історичної будівлі. Це складає 90% від усього клубу. Інші 10% перебувають у власноті другої компанії, яка вочевидь не є боржником. Наразі виставлену на аукціон частину Англійського клубу оцінюють у 17 364 184 грн (приблизно 720 тисяч доларів).

"Складається з:  будівлі війського містечка № 84, літери А-2 - будинок офіцерів , цегла А- 1 - 3- прибудова , цегла А - 2-3 - прибудова, цегла, А - 3 - 1 прибудова , шл. бл. А-4-1 , прибудова , під. А-2 - підвал , загальною площею 3380.9 кв.м., а- 1 - ганок, а-2 - вхід в підвал, а-3- вхід в підвал , а - 4 а-5- ганок-  приямок, а-6- приямок, а-7 - ганок, Г-1 - будівля службових приміщень , цегла - загальною площею 39.3 кв.м., Г - - 2 - прибудова цегла, площею 16.9 кв.м., Г- ганок, Д-навіс, № 1-3, І - споруди, майно належить боржнику на підставі договору купівлі-продажу 90/100 часток будівель, 08.11.2013 р., ПН Дніпропетровського МНО Крючкова Т.В.", - зазначають в СЕТАМ.

Наразі триває реєстрація на аукціон, який розпочнеться 11 жовтня 2019 року. Відповідно, у небайдужих містян є можливість викупити цей унікальний об'єкт та відновити його.

Слід зазначити, що у Дніпровській міській раді вже давно обіцяють вплинути на власників будівлі. Втім, як можна побачити, вже незабаром Англійський клуб потрапить в руки інших осіб. Не виключено, що новий власник все ж піде на зустріч громаді й відремонтує клуб.

У свій час в Англійському клуб збиралися преставники місцевої інтелігенції, діячі "Просвіти" тощо. Відповідно, це - один із найважливіших культурних об'єктів для міста.

Нагадаємо, що в минулому році на захист Англійського клубу став Міністр кульутри України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...