App Store Google Play

На сесії у Дніпрі "муніципали" затримали депутата, який вимагав від Філатова звітувати про ремонт мосту

25 Вересня 11:00
На сесії у Дніпрі "муніципали" затримали депутата, який вимагав від Філатова звітувати про ремонт мосту

У Дніпрі почалася 48 чергова сесія міської ради Дніпра. В залі зареєструвався 51 депутат.

На цій сесії депутати мають прийняти Правила поводження з зеленими насадженнями, якими, зокрема, забороняється прибирати опале листя.

Також на сесії розглядатимуться земельні та бюджетні питання, програми підтримки самоорганізації та поглиблення децентралізації міста Дніпра на 2019-2023 роки, а також створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.

На початку сесії депутат від фракції "Солідарність" Дмитро Хозін заявив, що у будівлі міської ради його побили працівники комунального підприємства "Муніципальна варта" за наказом очільника КП Андрія Ткаченка.

За словами депутата, його повалили на підлогу, били ногами та руками та поцупили  документи.

Міський голова Борис Філатов висловив сумніви в словах Хозіна а згодом - звинуватив його у брехні.

"А неприродних стосунків не було? Щось Вас били, а слідів жодних. Готуйте звернення до правоохоронних органів", – покепкував у відповідь на заяву Філатов.

Згодом він забажав від Хозіна вибачень за неправдиві звинувачення, заявивши, що судячи з оприлюдненого в мережі відео, Хозіна ніхто не штовхав і не бив, він нібито впав сам.

Депутатське звернення щодо долі "обезголовленого" департаменту з питань ЖКГ та корупційних скандалів в місті Філатов поставив у розділ "Різне" в кінці сесії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...