App Store Google Play

Львівські шахтарі виступили проти силового розгону блокади російського вугілля

25.09.2019 18:45
Львівські шахтарі виступили проти силового розгону блокади російського вугілля

Представники профспілок шахтарів Львівщини звернулися до керівництва держави із засудженням силового розгону блокади російських вагонів з вугіллям, який відбувся 21 вересня, повідомляє Дніпроград.

У своєму зверненні до прем'єр-міністра, президента та голови ОДА шахтарі наголошують на неприпустимості фізичного насильства на адресу мирних мітиггарів.

Шахтарська спільнота наголошує на тому, що такі дії з боку держави ведуть до соціального вибуху. Окрім цього, профспілки закликали уряд розробити план дій щодо припинення постачання вугілля з ворожої Російської Федерації.

"Спільна позиція шахтарської спільноти ДП "Львіввугілля - ми засуджуємо силовий розгін мирних протестувальників та вимагаємо виключити силові методи у подальшому для запобігання соціальному вибуху. Вимагаємо розробити план заходів і визначити чіткі терміни коли українська енергетика відмовиться від постачання російського вугілля", - йдеться у спільній заяві шахтарів. 

Також профспілки закликали керівництво держави дати гарантії розвитку вугільного сектору та звільнити від кримінальної та адміністративної відповідальності учасників блокади російських вагонів біля Соснівки.

Нагадаємо, що народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко заявив, що силовий розгін блокади російського вугілля свідчить, що нова влада кришує бізнес адептів "руського миру" в Україні.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...