App Store Google Play

Львівські шахтарі виступили проти силового розгону блокади російського вугілля

25.09.2019 18:45
Львівські шахтарі виступили проти силового розгону блокади російського вугілля

Представники профспілок шахтарів Львівщини звернулися до керівництва держави із засудженням силового розгону блокади російських вагонів з вугіллям, який відбувся 21 вересня, повідомляє Дніпроград.

У своєму зверненні до прем'єр-міністра, президента та голови ОДА шахтарі наголошують на неприпустимості фізичного насильства на адресу мирних мітиггарів.

Шахтарська спільнота наголошує на тому, що такі дії з боку держави ведуть до соціального вибуху. Окрім цього, профспілки закликали уряд розробити план дій щодо припинення постачання вугілля з ворожої Російської Федерації.

"Спільна позиція шахтарської спільноти ДП "Львіввугілля - ми засуджуємо силовий розгін мирних протестувальників та вимагаємо виключити силові методи у подальшому для запобігання соціальному вибуху. Вимагаємо розробити план заходів і визначити чіткі терміни коли українська енергетика відмовиться від постачання російського вугілля", - йдеться у спільній заяві шахтарів. 

Також профспілки закликали керівництво держави дати гарантії розвитку вугільного сектору та звільнити від кримінальної та адміністративної відповідальності учасників блокади російських вагонів біля Соснівки.

Нагадаємо, що народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко заявив, що силовий розгін блокади російського вугілля свідчить, що нова влада кришує бізнес адептів "руського миру" в Україні.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...