App Store Google Play

Після скандалу з Лисенко міськрада скасувала тендер на вже відремонтовану вулицю Курчатова

24.09.2019 21:00
 Після скандалу з Лисенко міськрада скасувала тендер на вже відремонтовану вулицю Курчатова

На оновлену минулого року транспортну артерію міста – вулицю Курчатова – хотіли виділити ще 25 млн. грн. Новий тендер було оголошено нещодавно. Втім, після скандалу із заступником міського голови Михайлом Лисенком його раптово скасували. Про це повідомляє Д1, передає Дніпроград.

При цьому активісти зауважують: план реконструкції порушує українські державно-будівельні норми. Та в  департаменті благоустрою запевняють: цей проєкт відповідає всім стандартам. А рішення про виділення додаткових коштів до вже витрачених 125 мільйонів активісти називають неадекватним.

“В Івано-Франківську реконструкція подідних об’єктів такої самої довжини коштувала від 20 до 45 мільйонів, тому коли у нас роблять це за 125 і ще 25 хочуть додати, виникає питання про адекватність”, – наголосив керівник ГО “Громадський контроль” Денис Селін.

Додаються й питання до якості виконаних робіт. Адже чим довше містяни користуються “модернізованою” Курчатова, тим більше нарікань висловлюють у соцмережах. Вулиця незручна, а план реконструкції взагалі не продуманий. Високі бордюри, незручні пішохідні переходи, відсутність тіні, небезпечна велодоріжка та багато інших “сюрпризів”.

“Тут один переїзд, далі вулиці немає, там погана бруківка, жодних зручних з’їздів, потрібно стрибати через бордюри. А розмітка нанесена такою фарбою, яка майже стерлася”, – зазначив велосипедист Роман Корнєєв.

Про інклюзію на Курчатова взагалі не йдеться. Для маломобільних городян це справжня смуга перешкод. У ГО “Громадський контроль” кажуть: план реконструкції вулиці порушує українські державно-будівельні норми. Та й за витрачені кошти можна було відремонтувати щонайменше три вулиці.

Втім, у департаменті благоустрою міськради мають іншу думку.

“За всі рішення проєктувальник несе відповідальність, і ці проєктні рішення узгоджуються, проходять державну будівельну експертизу. У нас все це є”,– розповів начальник міського управління інфраструктури департаменту благоустрою Петро Шматченко.

Нагадаємо, що , що заступника Бориса Філатова підозрюють у тому, що у змові з засновником підрядного підприємства та кількома посадовцями, вони внесли «завідомо неправдиві відомості до актів виконаних робіт, зокрема щодо класу бетону тротуарних блоків». Збитки бюджету оцінюють в 29,5 мільйона гривень. 

Нагадаємо, що наразі також СБУ та прокуратура розслідують факти фінансування Дніпровською міською радою терористів з "ДНР".

Також СБУ взялася і за будівництво нової гілки метрополітену в Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...