App Store Google Play

Ярош привів підрозділи УДА у стан підвищеної боєготовності

23 Вересня 20:00
Ярош привів підрозділи УДА у стан підвищеної боєготовності

Командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош дав наказ своїм побратимам про необхідність приведення у повну бойову готовність у зв'язку із посиленням небезпеки проросійського реваншу. Ознакою останнього він назвав відкриття кримінального провадження проти екс-спікера Верховної Ради Андрія Парубія. Про це Ярош заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Дмитро Ярош зазначив, що такі дії з боку ДБР підпадають під статтю "державна зрада" й мають бути розслідуванні Службою безпеки України.

"Однозначно, воно інспіроване Москвою і є маленькою частинкою загальної агресії проти України. Немає сумнівів у тому, що такі дії посадових осіб ДБР підпадають під статтю «Державна зрада». Думаю, ситуація навмисно створена під робочий візит Володимира Зеленського до США, щоб ослабити позиції України на переговорах з президентом Трампом. Знаючи особисто декількох заступників Голови СБУ як порядних і патріотичних офіцерів, закликаю їх негайно втрутитися в ситуацію та розпочати кримінальне провадження за фактом державної зради проти посадових осіб ДБР", - написав Ярош.

Окрім цього, він зазначив, що українська патріотична спільнота має розпочати системні акції протести проти спроб реваншу та капітуляції та, нарешті, має витворити широкий понадпартійний патріотичний рух, що стане головним бар’єром на шляху реваншизму, а також надійним державотворчим фактором.

Дмитро Ярош наголошує на тому, що кремлівські прихвостні, інфільтровані в наші силові структури, можуть вдатися до провокацій, щоб спричинити кровопролиття. Відповідно, усі українські генерали, офіцери, сержанти і прості вояки мають виступити єдиним фронтом проти таких спроб реваншу.

"Враховуючи небезпеку, оголошую по структурах Української добровольчої армії стан підвищеної готовності. Сподіваюсь, що президент України відреагує на спроби ворогів України із ДБР спровокувати збройний конфлікт всередині держави. Щоб там вороги не робили, український народ непереможний! Слава Україні!", - заявив командир УДА.

Нагадаємо, що народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко також різко виступив проти дій ДБР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...