App Store Google Play

Забудовник продовжує спроби забрати землю у школи №10 в Дніпрі

21 Вересня 16:00
Забудовник продовжує спроби забрати землю у школи №10 в Дніпрі

Фірма, якій Дніпровська міська рада незаконно віддала частину землі середньої школи №10 у Дніпрі, продовжує спроби загарбати територію навчального закладу аби втулити поруч з ним багатоповерхівку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила представниця батьківського активу школи Наталі Євтух, передає Дніпроград.

За її словами після програного суду першої інстанції забудовник не змирився з поразкою і подав скаргу вже у апеляційний суд.

"Але я не припиняю посміхатися, і вірю в перемогу справедливості над жадібністю! І продовжую закликати усіх батьків та небайдужих прийти на засідання Суду! І сама обов'язково буду, адже саме в нiй вчиться моя дитина! 24.09.2019р. (вівторок) о 10:30 год. відбудеться перше апеляційне засідання по справі Прокуратура Дніпропетровської області в інтересах ШКОЛИ 10 проти Дніпровської Міської ради та фірми-забудовника "Промпоставка-А", - написала пані Наталія.

Засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного господарського суду, що розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 65, зал засідань № 511.

17 липня 2019 року господарський суд повернув землю школі №10 м.Дніпра. Таке рішення ухвалила суддя Господарського суду Дніпропетровської області Ірина Рудь. Суд задовольнив вимоги Прокуратури Дніпропетровської області в повному обсязі: визнав незаконними і скасував 3 рішення сесії міськради Дніпра з передачі землі, а також договір оренди, згідно з якими 30% шкільної території школи №10 було передано приватній фірмі.

Прокуратура довела у суді, що надання дозволів на розробку проектів землеустрою та відведення частини земельної ділянки Середньої школи № 10 ім.І.І.Манжури м.Дніпра для ТОВ «Промпоставка – А» є незаконними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...