App Store Google Play

Забудовник продовжує спроби забрати землю у школи №10 в Дніпрі

21.09.2019 16:00
Забудовник продовжує спроби забрати землю у школи №10 в Дніпрі

Фірма, якій Дніпровська міська рада незаконно віддала частину землі середньої школи №10 у Дніпрі, продовжує спроби загарбати територію навчального закладу аби втулити поруч з ним багатоповерхівку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила представниця батьківського активу школи Наталі Євтух, передає Дніпроград.

За її словами після програного суду першої інстанції забудовник не змирився з поразкою і подав скаргу вже у апеляційний суд.

"Але я не припиняю посміхатися, і вірю в перемогу справедливості над жадібністю! І продовжую закликати усіх батьків та небайдужих прийти на засідання Суду! І сама обов'язково буду, адже саме в нiй вчиться моя дитина! 24.09.2019р. (вівторок) о 10:30 год. відбудеться перше апеляційне засідання по справі Прокуратура Дніпропетровської області в інтересах ШКОЛИ 10 проти Дніпровської Міської ради та фірми-забудовника "Промпоставка-А", - написала пані Наталія.

Засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного господарського суду, що розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 65, зал засідань № 511.

17 липня 2019 року господарський суд повернув землю школі №10 м.Дніпра. Таке рішення ухвалила суддя Господарського суду Дніпропетровської області Ірина Рудь. Суд задовольнив вимоги Прокуратури Дніпропетровської області в повному обсязі: визнав незаконними і скасував 3 рішення сесії міськради Дніпра з передачі землі, а також договір оренди, згідно з якими 30% шкільної території школи №10 було передано приватній фірмі.

Прокуратура довела у суді, що надання дозволів на розробку проектів землеустрою та відведення частини земельної ділянки Середньої школи № 10 ім.І.І.Манжури м.Дніпра для ТОВ «Промпоставка – А» є незаконними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....