App Store Google Play

Забудовник продовжує спроби забрати землю у школи №10 в Дніпрі

21.09.2019 16:00
Забудовник продовжує спроби забрати землю у школи №10 в Дніпрі

Фірма, якій Дніпровська міська рада незаконно віддала частину землі середньої школи №10 у Дніпрі, продовжує спроби загарбати територію навчального закладу аби втулити поруч з ним багатоповерхівку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила представниця батьківського активу школи Наталі Євтух, передає Дніпроград.

За її словами після програного суду першої інстанції забудовник не змирився з поразкою і подав скаргу вже у апеляційний суд.

"Але я не припиняю посміхатися, і вірю в перемогу справедливості над жадібністю! І продовжую закликати усіх батьків та небайдужих прийти на засідання Суду! І сама обов'язково буду, адже саме в нiй вчиться моя дитина! 24.09.2019р. (вівторок) о 10:30 год. відбудеться перше апеляційне засідання по справі Прокуратура Дніпропетровської області в інтересах ШКОЛИ 10 проти Дніпровської Міської ради та фірми-забудовника "Промпоставка-А", - написала пані Наталія.

Засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного господарського суду, що розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 65, зал засідань № 511.

17 липня 2019 року господарський суд повернув землю школі №10 м.Дніпра. Таке рішення ухвалила суддя Господарського суду Дніпропетровської області Ірина Рудь. Суд задовольнив вимоги Прокуратури Дніпропетровської області в повному обсязі: визнав незаконними і скасував 3 рішення сесії міськради Дніпра з передачі землі, а також договір оренди, згідно з якими 30% шкільної території школи №10 було передано приватній фірмі.

Прокуратура довела у суді, що надання дозволів на розробку проектів землеустрою та відведення частини земельної ділянки Середньої школи № 10 ім.І.І.Манжури м.Дніпра для ТОВ «Промпоставка – А» є незаконними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...