App Store Google Play

Олена Білозерська опублікувала "Щоденник нелегального солдата"

18 Вересня 15:45
Олена Білозерська опублікувала "Щоденник нелегального солдата"

Снайперка-доброволець у 2014-2017 роках ДУК ПС та УДА, нині офіцерка морської піхоти ЗСУ Олена Білозерська випустила друком  "Щоденник нелегального солдата", де розповідається про її шлях на фронті у складі ДУК "Правий сектор" та Української Добровольчої Армії. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Олени Білозерської у Facebook.

Книга абсолютно документальна, у ній тільки справжні імена і опис тільки справжніх подій. Подій унікальних, якщо подумати - бо колективний герой цієї книги - "група Вольфа", добровольчий підрозділ, який, як і решта неоформлених добровольців, три з половиною роки воював без стабільних зарплат, без жодних пільг, статусів і гарантій.

"Особливість цієї книги в тому, що кожна репліка, сказана її героями, справді була ними сказана і процитована мною дослівно. Це книга-фотографія, фіксація на папері відтинку реальності - наших боїв, нашого побуту, нашої мови, почуттів, емоцій. Я написала її для того, щоб майбутні історики, автори майбутніх художніх книг і сценаристи художніх фільмів знали подробиці, без яких немає правди: не лише про бої, а й те, як ми добували зброю, у що вдягалися, як розмовляли, що їли, що пили, з чого сміялися, якими лайками лаялись", - йдеться у повідомленні.

Також Олена зазначила, що ця книга - данина усім побратимам, живим і мертвим. Це рукотворний пам'ятник унікальному явищу - українському добровольчому руху.

Обсяг книги 584 сторінки. Вона містить 340 кольорових фотографій, 13 карт-схем бойових операцій.Розміри 24×17, товщина 3,5 см. Друк дуже високої якості.

Вже сьогодні цю книгу можна придбати у автора, з автографом. Вартість: 450 грн + пересилка Новою поштою, платити можна після отримання.

"Прохання до тих, хто придбає і прочитає книжку, за бажанням, звісно, написати про неї відгук на своїй сторінці. Мені як автору буде цікаво прочитати, плюс це посприяє просуванню книги", - додала Олена.

Замовити книгу у авторки можна електроною поштою [email protected] чи через мобільний номер +380667486613, на якому є Телеграм і Вайбер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...