App Store Google Play

Олена Білозерська опублікувала "Щоденник нелегального солдата"

18.09.2019 15:45
Олена Білозерська опублікувала "Щоденник нелегального солдата"

Снайперка-доброволець у 2014-2017 роках ДУК ПС та УДА, нині офіцерка морської піхоти ЗСУ Олена Білозерська випустила друком  "Щоденник нелегального солдата", де розповідається про її шлях на фронті у складі ДУК "Правий сектор" та Української Добровольчої Армії. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Олени Білозерської у Facebook.

Книга абсолютно документальна, у ній тільки справжні імена і опис тільки справжніх подій. Подій унікальних, якщо подумати - бо колективний герой цієї книги - "група Вольфа", добровольчий підрозділ, який, як і решта неоформлених добровольців, три з половиною роки воював без стабільних зарплат, без жодних пільг, статусів і гарантій.

"Особливість цієї книги в тому, що кожна репліка, сказана її героями, справді була ними сказана і процитована мною дослівно. Це книга-фотографія, фіксація на папері відтинку реальності - наших боїв, нашого побуту, нашої мови, почуттів, емоцій. Я написала її для того, щоб майбутні історики, автори майбутніх художніх книг і сценаристи художніх фільмів знали подробиці, без яких немає правди: не лише про бої, а й те, як ми добували зброю, у що вдягалися, як розмовляли, що їли, що пили, з чого сміялися, якими лайками лаялись", - йдеться у повідомленні.

Також Олена зазначила, що ця книга - данина усім побратимам, живим і мертвим. Це рукотворний пам'ятник унікальному явищу - українському добровольчому руху.

Обсяг книги 584 сторінки. Вона містить 340 кольорових фотографій, 13 карт-схем бойових операцій.Розміри 24×17, товщина 3,5 см. Друк дуже високої якості.

Вже сьогодні цю книгу можна придбати у автора, з автографом. Вартість: 450 грн + пересилка Новою поштою, платити можна після отримання.

"Прохання до тих, хто придбає і прочитає книжку, за бажанням, звісно, написати про неї відгук на своїй сторінці. Мені як автору буде цікаво прочитати, плюс це посприяє просуванню книги", - додала Олена.

Замовити книгу у авторки можна електроною поштою [email protected] чи через мобільний номер +380667486613, на якому є Телеграм і Вайбер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...