App Store Google Play

Колектив Аульської хлорпереливної станції просить Зеленського врятувати їхнє підприємство

18 Вересня 09:00
Колектив Аульської хлорпереливної станції просить Зеленського врятувати їхнє підприємство

Трудовий колектив стратегічного для всієї України підприємства Аульська хлорпереливна станція звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом вплинути на ситуацію навколо незаконної приватизації АХПС. Відповідне звернення працівники станції опублікували у соціальних мережах, передає Дніпроград.

Як зазначається у відео, через рішення Дніпропетровської обласної ради вже незабаром 20 мільйонів українців можуть залишитися без питної води. 

"Найближчим часом вся територія України, все населення може залишитися без питної води. З березня місяця 2019 року трудовий колектив і адміністрація підприємства зверталися до усіх можливих чиновницьких кабінетів з проханням зупинити приватизацію стратегічно важливого об'єкту для України. Але ми отримуємо лише відписки, це питання нікого не цікавить. Жодні звернення і судові процеси не зупиняють приватизацію, і вже 19 вересня АХПС піде з молотка", - повідомила юристка підприємства Наталія Водопян.

Окрім цього, на підприємстві звернули увагу на те, що один із претедентів на придбання АХПС займається продажем брухту та відходів.

У свою чергу головний інженер станції Ігор Донченко зауважив, що підприємство - унікальний і важливий об'єкт, який забезпечує хлором усю країну. При цьому, нинішній колектив має усю необхідну документацію для ведення своєї діяльності.

Представники трудового колективу побоюються, що якщо після приватизації АХПС її не виріжуть на метал, то швидше за все проведуть масове скорочення колективу.

"Дніпропетровська обласна рада, нехтуючи правом трудового колективу на першочерговий викуп об'єкту оренди, виставила АХПС на аукціон за ціною в 11 мільйонів гривень. В той же час, лише за 2018 рік бюджети усіх рівнів поповнилися не менше, ніж на 12 мільйонів гривень. Шановний президент, звертаємося до вас із закликом забезпечити життєдіяльність стратегічного об'єкта для всієї території України шляхом залишення її в комунальній власності. Або ж забезпечети нашому трудовому колективу першочергове право викупу об'єкта оренди", - звернулася до Зеленського  юристка АХПС Наталія Водопян.

Зазначимо, що АТ "Дніпроазот" влітку 2018 року зупинило виробництво хлору, що призвело до реальної загрози залишити без питної води не тільки населення регіону, а й цілої держави. Тоді країну врятувала саме Аульська хлорпереливна станція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...