App Store Google Play

Колектив Аульської хлорпереливної станції просить Зеленського врятувати їхнє підприємство

18.09.2019 09:00
Колектив Аульської хлорпереливної станції просить Зеленського врятувати їхнє підприємство

Трудовий колектив стратегічного для всієї України підприємства Аульська хлорпереливна станція звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом вплинути на ситуацію навколо незаконної приватизації АХПС. Відповідне звернення працівники станції опублікували у соціальних мережах, передає Дніпроград.

Як зазначається у відео, через рішення Дніпропетровської обласної ради вже незабаром 20 мільйонів українців можуть залишитися без питної води. 

"Найближчим часом вся територія України, все населення може залишитися без питної води. З березня місяця 2019 року трудовий колектив і адміністрація підприємства зверталися до усіх можливих чиновницьких кабінетів з проханням зупинити приватизацію стратегічно важливого об'єкту для України. Але ми отримуємо лише відписки, це питання нікого не цікавить. Жодні звернення і судові процеси не зупиняють приватизацію, і вже 19 вересня АХПС піде з молотка", - повідомила юристка підприємства Наталія Водопян.

Окрім цього, на підприємстві звернули увагу на те, що один із претедентів на придбання АХПС займається продажем брухту та відходів.

У свою чергу головний інженер станції Ігор Донченко зауважив, що підприємство - унікальний і важливий об'єкт, який забезпечує хлором усю країну. При цьому, нинішній колектив має усю необхідну документацію для ведення своєї діяльності.

Представники трудового колективу побоюються, що якщо після приватизації АХПС її не виріжуть на метал, то швидше за все проведуть масове скорочення колективу.

"Дніпропетровська обласна рада, нехтуючи правом трудового колективу на першочерговий викуп об'єкту оренди, виставила АХПС на аукціон за ціною в 11 мільйонів гривень. В той же час, лише за 2018 рік бюджети усіх рівнів поповнилися не менше, ніж на 12 мільйонів гривень. Шановний президент, звертаємося до вас із закликом забезпечити життєдіяльність стратегічного об'єкта для всієї території України шляхом залишення її в комунальній власності. Або ж забезпечети нашому трудовому колективу першочергове право викупу об'єкта оренди", - звернулася до Зеленського  юристка АХПС Наталія Водопян.

Зазначимо, що АТ "Дніпроазот" влітку 2018 року зупинило виробництво хлору, що призвело до реальної загрози залишити без питної води не тільки населення регіону, а й цілої держави. Тоді країну врятувала саме Аульська хлорпереливна станція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...