App Store Google Play

Офтальмологічну клініку в Дніпрі за 431 мільйон реконструює компанія Мішалова

17.09.2019 13:30
Офтальмологічну клініку в Дніпрі за 431 мільйон реконструює компанія Мішалова

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації провів тендер на виконання реконструкції будівлі КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня" в комплексі забудови на площі Собороній,14 у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

ДніпроОДА планувало реконструювати клініку за 468,3 мільйона гривень. На такі ласі торги завітали лише два учасники - ТОВ БМПБ "НОВИЙ ДІМ" та ТОВ "Майстер-Буд". 

ТОВ "Будівельно-монтажне проектне бюро "Новий дім" Оксани Коваль і директора Сергія Грушецького за останні два роки отримали від ДніпроОДА та Дніпровської міської ради підрядів на 696,24 млн грн. Втім, цього разу "Новий дім" вирішив не торгуватися із суперником і віддав підряд компанії Мішалова. Слід зазначити, що подібна ситуація була і під час тендеру на реконструкцію стадіону Петра Лайка у Дніпрі.

Незважаючи на те, що суперник не понижував ціну під час аукціону, ТОВ "Майстер-Буд" скинуло вартість робіт до 431 мільйона гривень і перемогло в аукціоні.

Таким чином, компанія Дмитра Мішалова вдруге отримає підряд на реконструкцію обласної офтальмологічної клініки в Дніпрі. Вперше ТОВ "Майстер-Буд" отримало підряд ще у 2016 році - тоді з бюджету Мішалов отримав 128 мільйонів.

Засновники ТОВ "Майстер-Буд", яке входить до групи підприємств "Майстер", - Дмитро Мішалов, Михайло Тульчинський і Лариса Флакс.

З ім'ям Дмитра Мішалова пов'язано мінімум 8 підприємств: ТОВ «Юніком», ТОВ «Юніком-капітал», ТОВ «Завод Майстер-профі Україна», «Майстер-Буд», «Майстер Фінанс», ТОВ «Світязь», ЗАТ «Юніком» і ЗАТ «Світязь».

Бізнесмена Дмитра Мішалова називали близьким до групи "Приват".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...