App Store Google Play

Офтальмологічну клініку в Дніпрі за 431 мільйон реконструює компанія Мішалова

17.09.2019 13:30
Офтальмологічну клініку в Дніпрі за 431 мільйон реконструює компанія Мішалова

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації провів тендер на виконання реконструкції будівлі КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня" в комплексі забудови на площі Собороній,14 у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

ДніпроОДА планувало реконструювати клініку за 468,3 мільйона гривень. На такі ласі торги завітали лише два учасники - ТОВ БМПБ "НОВИЙ ДІМ" та ТОВ "Майстер-Буд". 

ТОВ "Будівельно-монтажне проектне бюро "Новий дім" Оксани Коваль і директора Сергія Грушецького за останні два роки отримали від ДніпроОДА та Дніпровської міської ради підрядів на 696,24 млн грн. Втім, цього разу "Новий дім" вирішив не торгуватися із суперником і віддав підряд компанії Мішалова. Слід зазначити, що подібна ситуація була і під час тендеру на реконструкцію стадіону Петра Лайка у Дніпрі.

Незважаючи на те, що суперник не понижував ціну під час аукціону, ТОВ "Майстер-Буд" скинуло вартість робіт до 431 мільйона гривень і перемогло в аукціоні.

Таким чином, компанія Дмитра Мішалова вдруге отримає підряд на реконструкцію обласної офтальмологічної клініки в Дніпрі. Вперше ТОВ "Майстер-Буд" отримало підряд ще у 2016 році - тоді з бюджету Мішалов отримав 128 мільйонів.

Засновники ТОВ "Майстер-Буд", яке входить до групи підприємств "Майстер", - Дмитро Мішалов, Михайло Тульчинський і Лариса Флакс.

З ім'ям Дмитра Мішалова пов'язано мінімум 8 підприємств: ТОВ «Юніком», ТОВ «Юніком-капітал», ТОВ «Завод Майстер-профі Україна», «Майстер-Буд», «Майстер Фінанс», ТОВ «Світязь», ЗАТ «Юніком» і ЗАТ «Світязь».

Бізнесмена Дмитра Мішалова називали близьким до групи "Приват".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...