App Store Google Play

Офтальмологічну клініку в Дніпрі за 431 мільйон реконструює компанія Мішалова

17 Вересня 13:30
Офтальмологічну клініку в Дніпрі за 431 мільйон реконструює компанія Мішалова

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації провів тендер на виконання реконструкції будівлі КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня" в комплексі забудови на площі Собороній,14 у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

ДніпроОДА планувало реконструювати клініку за 468,3 мільйона гривень. На такі ласі торги завітали лише два учасники - ТОВ БМПБ "НОВИЙ ДІМ" та ТОВ "Майстер-Буд". 

ТОВ "Будівельно-монтажне проектне бюро "Новий дім" Оксани Коваль і директора Сергія Грушецького за останні два роки отримали від ДніпроОДА та Дніпровської міської ради підрядів на 696,24 млн грн. Втім, цього разу "Новий дім" вирішив не торгуватися із суперником і віддав підряд компанії Мішалова. Слід зазначити, що подібна ситуація була і під час тендеру на реконструкцію стадіону Петра Лайка у Дніпрі.

Незважаючи на те, що суперник не понижував ціну під час аукціону, ТОВ "Майстер-Буд" скинуло вартість робіт до 431 мільйона гривень і перемогло в аукціоні.

Таким чином, компанія Дмитра Мішалова вдруге отримає підряд на реконструкцію обласної офтальмологічної клініки в Дніпрі. Вперше ТОВ "Майстер-Буд" отримало підряд ще у 2016 році - тоді з бюджету Мішалов отримав 128 мільйонів.

Засновники ТОВ "Майстер-Буд", яке входить до групи підприємств "Майстер", - Дмитро Мішалов, Михайло Тульчинський і Лариса Флакс.

З ім'ям Дмитра Мішалова пов'язано мінімум 8 підприємств: ТОВ «Юніком», ТОВ «Юніком-капітал», ТОВ «Завод Майстер-профі Україна», «Майстер-Буд», «Майстер Фінанс», ТОВ «Світязь», ЗАТ «Юніком» і ЗАТ «Світязь».

Бізнесмена Дмитра Мішалова називали близьким до групи "Приват".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...