App Store Google Play

Ні капітуляціЇ! Громадські лідери звернулися до Зеленського

17 Вересня 11:15
Ні капітуляціЇ! Громадські лідери звернулися до Зеленського

Лідери громадських рухів та організацій звернулася до президента Володимира Зеленського із закликом зупинити капітуляцію держави перед Російською Федерацією, передає Дніпроград.

В опублікованому 17 вересня листі  громадськість закликає президента до того, що він має усвідомлювати, що його позиція у питанні припинення російської агресії не повинна визначатися кон’юнктурними політичними міркуваннями.

"У той час, коли нині наші воїни захищають Україну від збройної агресії Росії, головну відповідальність за долю України несе найвище керівництво держави, зокрема, Президент Володимир Зеленський. Як Глава держави і Верховний Головнокомандувач він має усвідомлювати, що його позиція у питанні припинення російської агресії не повинна визначатися кон’юнктурними політичними міркуваннями та не може ігнорувати колосальну ціну, сплачену українською нацією за свою незалежність. Президент має розуміти, що в українсько-російських відносинах виник не ситуативний конфлікт, а відбувається чергова спроба Росії знищити Україну як незалежну державу", - йдеться у зверненні.

Окрім цього, громадські лідери занепокоєні так званою "формулою Штайнмайєра".

"Саме тому ми, громадські діячі, науковці, експерти, волонтери і добровольці, занепокоєні заявою Президента Зеленського від 12 вересня 2019 року про те, що на зустрічі лідерів держав “Нормандської четвірки” буде обговорюватися “формула Штайнмайєра”. Відомо, що ця формула передбачає проведення виборів на окупованих Росією українських територіях і надання їм особливого статусу. Застосування згаданої формули, яка базується на нав’язаних Україні силою Мінських домовленостях, виносить за дужки переговорів питання деокупації Криму та відповідальності Росії як держави агресора", - наголосили представники громадськості.

Серед підписантів звернення до президента чимало представників Дніпра та Січеславщини. Зокрема, свій підпис під листом поставили: народний депутат восьмого скликання, голова спілки громадських організацій "Січ" Андрій Денисенко, директор Правозахисної групи "СІЧ" Дмитро Рева, голова ГФ "СІЧ-ЗАХИСТ" Кирило Харахулах, голова ГО "Дніпровське товариство політв'язнів та репресованих" Іван Дремлюга, голова МГО "Кодацьке Військо Запорозьке" Віктор Кучинський, голова , ДОО "Товариство українських офіцерів" Віктор Таратушка, голова ГО "Спільнота активної молоді - САМ" Владислав Мельнічук тощо.

Також у листі виклали наступні засади, від яких має відштовхуватися керівництво держави. Докладніше з цими вимогами та тезами звернення можна ознайомитись у прикріпленому документі нижче.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...