App Store Google Play

Ні капітуляціЇ! Громадські лідери звернулися до Зеленського

17.09.2019 11:15
Ні капітуляціЇ! Громадські лідери звернулися до Зеленського

Лідери громадських рухів та організацій звернулася до президента Володимира Зеленського із закликом зупинити капітуляцію держави перед Російською Федерацією, передає Дніпроград.

В опублікованому 17 вересня листі  громадськість закликає президента до того, що він має усвідомлювати, що його позиція у питанні припинення російської агресії не повинна визначатися кон’юнктурними політичними міркуваннями.

"У той час, коли нині наші воїни захищають Україну від збройної агресії Росії, головну відповідальність за долю України несе найвище керівництво держави, зокрема, Президент Володимир Зеленський. Як Глава держави і Верховний Головнокомандувач він має усвідомлювати, що його позиція у питанні припинення російської агресії не повинна визначатися кон’юнктурними політичними міркуваннями та не може ігнорувати колосальну ціну, сплачену українською нацією за свою незалежність. Президент має розуміти, що в українсько-російських відносинах виник не ситуативний конфлікт, а відбувається чергова спроба Росії знищити Україну як незалежну державу", - йдеться у зверненні.

Окрім цього, громадські лідери занепокоєні так званою "формулою Штайнмайєра".

"Саме тому ми, громадські діячі, науковці, експерти, волонтери і добровольці, занепокоєні заявою Президента Зеленського від 12 вересня 2019 року про те, що на зустрічі лідерів держав “Нормандської четвірки” буде обговорюватися “формула Штайнмайєра”. Відомо, що ця формула передбачає проведення виборів на окупованих Росією українських територіях і надання їм особливого статусу. Застосування згаданої формули, яка базується на нав’язаних Україні силою Мінських домовленостях, виносить за дужки переговорів питання деокупації Криму та відповідальності Росії як держави агресора", - наголосили представники громадськості.

Серед підписантів звернення до президента чимало представників Дніпра та Січеславщини. Зокрема, свій підпис під листом поставили: народний депутат восьмого скликання, голова спілки громадських організацій "Січ" Андрій Денисенко, директор Правозахисної групи "СІЧ" Дмитро Рева, голова ГФ "СІЧ-ЗАХИСТ" Кирило Харахулах, голова ГО "Дніпровське товариство політв'язнів та репресованих" Іван Дремлюга, голова МГО "Кодацьке Військо Запорозьке" Віктор Кучинський, голова , ДОО "Товариство українських офіцерів" Віктор Таратушка, голова ГО "Спільнота активної молоді - САМ" Владислав Мельнічук тощо.

Також у листі виклали наступні засади, від яких має відштовхуватися керівництво держави. Докладніше з цими вимогами та тезами звернення можна ознайомитись у прикріпленому документі нижче.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...