App Store Google Play

Ні капітуляціЇ! Громадські лідери звернулися до Зеленського

17.09.2019 11:15
Ні капітуляціЇ! Громадські лідери звернулися до Зеленського

Лідери громадських рухів та організацій звернулася до президента Володимира Зеленського із закликом зупинити капітуляцію держави перед Російською Федерацією, передає Дніпроград.

В опублікованому 17 вересня листі  громадськість закликає президента до того, що він має усвідомлювати, що його позиція у питанні припинення російської агресії не повинна визначатися кон’юнктурними політичними міркуваннями.

"У той час, коли нині наші воїни захищають Україну від збройної агресії Росії, головну відповідальність за долю України несе найвище керівництво держави, зокрема, Президент Володимир Зеленський. Як Глава держави і Верховний Головнокомандувач він має усвідомлювати, що його позиція у питанні припинення російської агресії не повинна визначатися кон’юнктурними політичними міркуваннями та не може ігнорувати колосальну ціну, сплачену українською нацією за свою незалежність. Президент має розуміти, що в українсько-російських відносинах виник не ситуативний конфлікт, а відбувається чергова спроба Росії знищити Україну як незалежну державу", - йдеться у зверненні.

Окрім цього, громадські лідери занепокоєні так званою "формулою Штайнмайєра".

"Саме тому ми, громадські діячі, науковці, експерти, волонтери і добровольці, занепокоєні заявою Президента Зеленського від 12 вересня 2019 року про те, що на зустрічі лідерів держав “Нормандської четвірки” буде обговорюватися “формула Штайнмайєра”. Відомо, що ця формула передбачає проведення виборів на окупованих Росією українських територіях і надання їм особливого статусу. Застосування згаданої формули, яка базується на нав’язаних Україні силою Мінських домовленостях, виносить за дужки переговорів питання деокупації Криму та відповідальності Росії як держави агресора", - наголосили представники громадськості.

Серед підписантів звернення до президента чимало представників Дніпра та Січеславщини. Зокрема, свій підпис під листом поставили: народний депутат восьмого скликання, голова спілки громадських організацій "Січ" Андрій Денисенко, директор Правозахисної групи "СІЧ" Дмитро Рева, голова ГФ "СІЧ-ЗАХИСТ" Кирило Харахулах, голова ГО "Дніпровське товариство політв'язнів та репресованих" Іван Дремлюга, голова МГО "Кодацьке Військо Запорозьке" Віктор Кучинський, голова , ДОО "Товариство українських офіцерів" Віктор Таратушка, голова ГО "Спільнота активної молоді - САМ" Владислав Мельнічук тощо.

Також у листі виклали наступні засади, від яких має відштовхуватися керівництво держави. Докладніше з цими вимогами та тезами звернення можна ознайомитись у прикріпленому документі нижче.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...