App Store Google Play

На Січеславщині переселенці знову можуть залишитись без житла

17 Вересня 15:45
На Січеславщині переселенці знову можуть залишитись без житла

У Павлограді на Січеславщині переселенці вже три місяці не можуть замешкати у своїх квартирах. Все через те, що збудоване "соціальне житло" виявилося непридатним для проживання. Про це повідомляють Подробиці, передає Дніпроград.

Колишній гуртожиток одного з промислових підприємств реконструювали на гроші меценатів із Німеччини. Ремонт тривав три роки й коштував майже 15 мільйонів гривень. Урочисто соціальній гуртожиток відкрили 26 червня. Міський голова вручив ордери на житло.

Людмила Павленко має документ і разом із сімома дітьми вона має право заселитись у квартиру. Однак уже три місяці жінка не може отримати ключі. І в будь-який момент сім'я ризикує залишитися на вулиці. Подібна ситуація і в інших переселенців.

Міський голова Анатолій Вершина не виявив бажання розповісти про ситуацію публічно. Спілкуватися з журналістами він уповноважує начальника управління житлового господарства Павлограда. Він пояснив, що заселити людей не можуть, бо будинок ще не здали в експлуатацію.

"Будинок перевірили - введено. Але електроенергія не заведена. Не питайте дату. Тому що я не можу гарантувати, що РЕС ще якихось зауважень не внесе", - говорить Андрій Завгородній, начальник управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міськради.

Однак чому людям видали ордери, якщо будинок ще не придатний для проживання, ніхто не може пояснити. Переселенці звернулися по допомогу до правозахисників ПГ "СІЧ".

"Якщо говорити про порушення, то це перш за все, це порушення прав людини. І порушення насамперед закону права на інформацію. Тобто люди повинні були отримати повну вичерпну об'єктивну інформацію. По-перше, про умови їхнього заселення, чому було обрано саме ці сім'ї, чому саме така житлова площа надана, яка буде квартплата ", - говорити Наталія Кожина, юристка громадської організації ПГ "СІЧ".

Нагадаємо, що це не перший скандал за участі міської влади Павлограда, який стосується переселенців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...