App Store Google Play

На Січеславщині переселенці знову можуть залишитись без житла

17.09.2019 15:45
На Січеславщині переселенці знову можуть залишитись без житла

У Павлограді на Січеславщині переселенці вже три місяці не можуть замешкати у своїх квартирах. Все через те, що збудоване "соціальне житло" виявилося непридатним для проживання. Про це повідомляють Подробиці, передає Дніпроград.

Колишній гуртожиток одного з промислових підприємств реконструювали на гроші меценатів із Німеччини. Ремонт тривав три роки й коштував майже 15 мільйонів гривень. Урочисто соціальній гуртожиток відкрили 26 червня. Міський голова вручив ордери на житло.

Людмила Павленко має документ і разом із сімома дітьми вона має право заселитись у квартиру. Однак уже три місяці жінка не може отримати ключі. І в будь-який момент сім'я ризикує залишитися на вулиці. Подібна ситуація і в інших переселенців.

Міський голова Анатолій Вершина не виявив бажання розповісти про ситуацію публічно. Спілкуватися з журналістами він уповноважує начальника управління житлового господарства Павлограда. Він пояснив, що заселити людей не можуть, бо будинок ще не здали в експлуатацію.

"Будинок перевірили - введено. Але електроенергія не заведена. Не питайте дату. Тому що я не можу гарантувати, що РЕС ще якихось зауважень не внесе", - говорить Андрій Завгородній, начальник управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міськради.

Однак чому людям видали ордери, якщо будинок ще не придатний для проживання, ніхто не може пояснити. Переселенці звернулися по допомогу до правозахисників ПГ "СІЧ".

"Якщо говорити про порушення, то це перш за все, це порушення прав людини. І порушення насамперед закону права на інформацію. Тобто люди повинні були отримати повну вичерпну об'єктивну інформацію. По-перше, про умови їхнього заселення, чому було обрано саме ці сім'ї, чому саме така житлова площа надана, яка буде квартплата ", - говорити Наталія Кожина, юристка громадської організації ПГ "СІЧ".

Нагадаємо, що це не перший скандал за участі міської влади Павлограда, який стосується переселенців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...