App Store Google Play

На набережній Дніпра вже декілька днів спостерігають невідомі викиди - що кажуть експерти

17.09.2019 19:30
На набережній Дніпра вже декілька днів спостерігають невідомі викиди - що кажуть експерти

Соцмережі Дніпра вибухнули відео про невідому білу пляму на Дніпрі, що розходиться від колектора поблизу ресторану “Поплавок”. Експерт поділився своїми припущеннями щодо того, що може бути джерелом невідомих скидів. Про це повідомляє Д1, передає Дніпроград.

Професійний будівельник, голова ГО “Народна платформа” Олег Шапка стверджує: це вода, яку відкачують з одного зі стовбурів метро. Можливо, з 11-го, що знаходиться поблизу “Озерки”.

“Щоб тримати забій у нормальному стані, воду потрібно весь час відкачувати. Зазвичай це чиста вода, але зараз бачимо, що вона з коаліном, тобто білою глиною. Треба терміново ухвалювати якісь рішення”, – вважає він.

За його словами, це може призвести до обвалу гірської породи, а значить, до серйозних проблем:  від просідання ґрунтів – до більш масштабних наслідків.

Директор ПАТ “Дніпрометробуд” Станіслав Таран здивувався запитанню. Попросив показати відео, після чого зателефонував своїм співробітникам. Ті кажуть, що не винні у цій ситуації.

«Люди під землею, насоси працюють у нормальному режимі. Зміна тільки-но завершилася. Відкачка триває, білої води немає, і звідки вона взялася, не маю гадки”, – сказав Станіслав Таран.

Він показав на мапі два стовбури метро, на яких наразі працюють його підлеглі, – №14, біля ЦУМу, та №11, біля Озерки. Вони від “Поплавка” далеко. Найближче – стовбур №1, де працюють представники генпідрядника — компанії “Лімак”. На будмайданчик охоронець нас не пропустив, однак виконробу зателефонував. Через деякий почули таку відповідь: “Сказали, що в нас все гаразд”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...