App Store Google Play

На набережній Дніпра вже декілька днів спостерігають невідомі викиди - що кажуть експерти

17.09.2019 19:30
На набережній Дніпра вже декілька днів спостерігають невідомі викиди - що кажуть експерти

Соцмережі Дніпра вибухнули відео про невідому білу пляму на Дніпрі, що розходиться від колектора поблизу ресторану “Поплавок”. Експерт поділився своїми припущеннями щодо того, що може бути джерелом невідомих скидів. Про це повідомляє Д1, передає Дніпроград.

Професійний будівельник, голова ГО “Народна платформа” Олег Шапка стверджує: це вода, яку відкачують з одного зі стовбурів метро. Можливо, з 11-го, що знаходиться поблизу “Озерки”.

“Щоб тримати забій у нормальному стані, воду потрібно весь час відкачувати. Зазвичай це чиста вода, але зараз бачимо, що вона з коаліном, тобто білою глиною. Треба терміново ухвалювати якісь рішення”, – вважає він.

За його словами, це може призвести до обвалу гірської породи, а значить, до серйозних проблем:  від просідання ґрунтів – до більш масштабних наслідків.

Директор ПАТ “Дніпрометробуд” Станіслав Таран здивувався запитанню. Попросив показати відео, після чого зателефонував своїм співробітникам. Ті кажуть, що не винні у цій ситуації.

«Люди під землею, насоси працюють у нормальному режимі. Зміна тільки-но завершилася. Відкачка триває, білої води немає, і звідки вона взялася, не маю гадки”, – сказав Станіслав Таран.

Він показав на мапі два стовбури метро, на яких наразі працюють його підлеглі, – №14, біля ЦУМу, та №11, біля Озерки. Вони від “Поплавка” далеко. Найближче – стовбур №1, де працюють представники генпідрядника — компанії “Лімак”. На будмайданчик охоронець нас не пропустив, однак виконробу зателефонував. Через деякий почули таку відповідь: “Сказали, що в нас все гаразд”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...