App Store Google Play

Громади з Дніпропетровщини братимуть участь у шоу “Громада на мільйон. Спеціалісти”

16 Вересня 21:00
Громади з Дніпропетровщини братимуть участь у шоу “Громада на мільйон. Спеціалісти”

11 вересня у Києві відбулася презентація нового сезону соціального реаліті  «Громада на мільйон. Спеціалісти».Прем’єра реаліті відбулася на телеканалі 1+1 14 вересня.

У 2018 році на телеканалі 1+1 вийшло соціальне реаліті «Громада на мільйон», у рамках якого об’єднані територіальні громади створювали проекти для поліпшення життя в регіонах та змагалися за інвестиції. 14 вересня стартував другий сезон, у центрі уваги якого стають фахівці із різних громад України та закордону. Глядачі спостерігатимуть за їхнім обміном та познайомляться з людьми, які власними ідеями намагаються змінити життя своїх селищ або містечок.

У новому сезоні, що розпочався цієї суботи, беруть участь 16 громад, 5 з яких  - іноземні.  У рамках обміну  староста села Волоського Новоолександрівської громади Андрій Пінчук керуватиме селом Подільським Черкаської області, а його колега Артем Кухаренко вивчатиме досвід децентралізації у Волоському. Голова Петриківської громади Ольга Гавриленко поїде у італійське містечко Санта-Марінелла, а італійській мер – П’єтро Тідей - виконува обов’язки голови у Петриківській громаді.

Спікери наголосили на важливості якісних програм, які допомагатимуть спеціалістам отримати новий досвід та знання. Завдяки яскравому формату телепроекту, меседжі про ефективність децентралізації побачать мільйони глядачів у всій країні.

“Із самого початку нашою ціллю було зробити щось інакше - розважальне, але водночас інформативне. І ми вважаємо, що перший сезон добре впорався із цим завданням. Цього разу ми переслідували цю ж саму мету, щоб показати цих особистостей і зміни, які відбуваються у громадах. "Громада на мільйон" - програма інформативно-розважального формату, де ми бачимо, як особистості змінюються. Це емоційно і дуже цікаво. Учасники і ми навчилися багато. Я багато подорожую громадами, і я бачу зміни, як процес привів до результату», - наголосив Беррі Рід, директор Програми USAID DOBRE. 

Водночас співзасновниця Українського кризового медіа-центру, народна депутатка України Іванна Климпуш-Цинцадзе, переконана, що надзвичайно важливо пояснювати ті трансформаційні процеси, які відбуваються в громадах, і як багато зусиль вони потребують.

"Процес децентралізації відкрив великі можливості через підхід, характерний для всієї Європи. Адже Європа - це територія громад. Як на мене, дуже важливо, що в новому сезоні телепроекту виокремлене розуміння того, наскільки важлива кожна людина, кожен фахівець, адже за будь-якою успішною реформою стоїть величезна робота людей на різних рівнях. Також. Я сподіваюсь, що в успішних громад, які брали участь у проекті, вийде довести своїм досвідом, як можна і треба рухатись далі, щоб ми жили в успішній країні”, - заявила політик.

Побачити шоу «Громада на мільйон. Спеціалісти» можна щосуботи об 11:15 на 1+1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...