App Store Google Play

Ню-модель запросила Лисенка на ЛГБТ-прайд

15 Вересня 17:00
Ню-модель запросила Лисенка на ЛГБТ-прайд

Відома у Дніпра ню-модель Анна Мінюкова запросила заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка приєднатися до ЛГБТ-прайду. Про це дівчина написала на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Як пише модель, сьогодні у Харкові пройшов такий парад, тож Дніпро має піти шляхом свого сусіда й також організувати подібний марш.

"На думку організаторів, влада повинна будувати інклюзивний і затишний Харків - безпечне місто, дружнє до всіх людей. І хоча людська сексуальність - річ інтимна, особиста - в нашій країні її нерідко намагаються контролювати і оцінювати з точки зору суспільних норм і правил. Кожне грубе слово, кожен засуджуючий жест б'ють по справжній живій людині, який всього лише намагається зрозуміти себе, свою природу і і свої почуття. У кожного є право думати інакше. Але ні у кого немає права засуджувати тих, хто живе своє життя по-іншому", - зазначає дівчина.

Одну із головних ролей під час ЛГБТ-прайду в Дніпрі Анна Мінюкова відводить саме заступнику Філатова. Ба більше, ню-модель була готова оплатити Лисенку квитки до Харкова, де б він міг взяти участь у прайді вже сьогодні.

"Впевнена, що рано чи пізно ЛГБТ-прайд пройде і в Дніпрі.  Михайло Лисенко, на скільки я знаю, тематика ЛГБТ вам дуже близька. Так що звертаюся до вас, як до людини глибоко розуміючої проблему дискримінації, і водночас є міським чиновником. Нам просто необхідно переймати успішний досвід. Причому не тільки Німеччини, де, кажуть, ви зараз перебуваєте, а й інших міст України. За сталою традицією готова оплатити вам квитки до Харкова і приєднатися на демонстрації", - звернулася Мінюкова до Михайла Лисенка.

Нагадаємо, що Михайло Лисенко наразі переховується від прокуратури, яка заочно вручила йому підозру в розкраданні 29,5 мільйонів гривень на ремонті Центрального мосту. Також СБУ та прокуратура розслідують факти фінансування Дніпровською міською радою терористів з "ДНР".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...