App Store Google Play

Комерсанти показали міському голові Дніпра як можна реконструювати парки

14 Вересня 13:00
Комерсанти показали міському голові Дніпра як можна реконструювати парки

12 вересня міський голова Дніпра Борис Філатов побачив як можна успішно реконструювати парки без знищення дерев та без закатування величезних площ під асфальт. Про це повідомляє Інформатор.Гроші, передає Дніпроград.

Реконструкцію парку Гагаріна, що належить Ботанічному саду ДНУ ім. Гончара виконали на замовлення приватної компанії - Асоціації Ноосфера, яка займається розвитком науки в місті. Вочевидь, той факт, що реконструкцію парку замовили не міській раді, й став вирішальним фактором успішності робіт.

Робітники не знищували дерева, як це було при реконструкції парку Зелений гай, й не переносили кілька разів кінцевий термін виконання робіт.

Таким чином, за декілька місяців закинутий парк перетворився на зону відпочинку як для студентів ДНУ, так і для місцевих мешканців.

І хоча Дніпровська міська рада не мала жодного відношення до реконструкції парку Гагарііна, міський голова Борис Філатов не втратив можливості зайвий раз пропіаритися на чужих заслугах. Городничий завітав на відкриття оновленого парку й намагався відкусити свій шмат піар-пирога.

Представники Ноосфери наочно показали Філатову як можна швидко й якісно перетворити зелену зону в сучасний і технологічний парк. 

Результати реконструкції свідчать, що сьогодні приватні компанії набагато успішніші за чиновницький апарат міськради й несуть містянам набагато більше користі, аніж орган із бюджетом в 14 мільярів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...