App Store Google Play

Комерсанти показали міському голові Дніпра як можна реконструювати парки

14.09.2019 13:00
Комерсанти показали міському голові Дніпра як можна реконструювати парки

12 вересня міський голова Дніпра Борис Філатов побачив як можна успішно реконструювати парки без знищення дерев та без закатування величезних площ під асфальт. Про це повідомляє Інформатор.Гроші, передає Дніпроград.

Реконструкцію парку Гагаріна, що належить Ботанічному саду ДНУ ім. Гончара виконали на замовлення приватної компанії - Асоціації Ноосфера, яка займається розвитком науки в місті. Вочевидь, той факт, що реконструкцію парку замовили не міській раді, й став вирішальним фактором успішності робіт.

Робітники не знищували дерева, як це було при реконструкції парку Зелений гай, й не переносили кілька разів кінцевий термін виконання робіт.

Таким чином, за декілька місяців закинутий парк перетворився на зону відпочинку як для студентів ДНУ, так і для місцевих мешканців.

І хоча Дніпровська міська рада не мала жодного відношення до реконструкції парку Гагарііна, міський голова Борис Філатов не втратив можливості зайвий раз пропіаритися на чужих заслугах. Городничий завітав на відкриття оновленого парку й намагався відкусити свій шмат піар-пирога.

Представники Ноосфери наочно показали Філатову як можна швидко й якісно перетворити зелену зону в сучасний і технологічний парк. 

Результати реконструкції свідчать, що сьогодні приватні компанії набагато успішніші за чиновницький апарат міськради й несуть містянам набагато більше користі, аніж орган із бюджетом в 14 мільярів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....