App Store Google Play

Комерсанти показали міському голові Дніпра як можна реконструювати парки

14.09.2019 13:00
Комерсанти показали міському голові Дніпра як можна реконструювати парки

12 вересня міський голова Дніпра Борис Філатов побачив як можна успішно реконструювати парки без знищення дерев та без закатування величезних площ під асфальт. Про це повідомляє Інформатор.Гроші, передає Дніпроград.

Реконструкцію парку Гагаріна, що належить Ботанічному саду ДНУ ім. Гончара виконали на замовлення приватної компанії - Асоціації Ноосфера, яка займається розвитком науки в місті. Вочевидь, той факт, що реконструкцію парку замовили не міській раді, й став вирішальним фактором успішності робіт.

Робітники не знищували дерева, як це було при реконструкції парку Зелений гай, й не переносили кілька разів кінцевий термін виконання робіт.

Таким чином, за декілька місяців закинутий парк перетворився на зону відпочинку як для студентів ДНУ, так і для місцевих мешканців.

І хоча Дніпровська міська рада не мала жодного відношення до реконструкції парку Гагарііна, міський голова Борис Філатов не втратив можливості зайвий раз пропіаритися на чужих заслугах. Городничий завітав на відкриття оновленого парку й намагався відкусити свій шмат піар-пирога.

Представники Ноосфери наочно показали Філатову як можна швидко й якісно перетворити зелену зону в сучасний і технологічний парк. 

Результати реконструкції свідчать, що сьогодні приватні компанії набагато успішніші за чиновницький апарат міськради й несуть містянам набагато більше користі, аніж орган із бюджетом в 14 мільярів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...