App Store Google Play

Філатов заявив Зеленському, що парі було лише на відкрття мосту, а не про якість ремонту

14 Вересня 20:00
Філатов заявив Зеленському, що парі було лише на відкрття мосту, а не про якість ремонту

Сьогодні, 14 вересня, Президент Зеленський на тролейбусі проінспектував новий міст у Дніпрі та продовжив парі з міським головою Борисом Філатовим. Про це повідомляє УНІАН, передає Дніпроград.

Як зазначається, після інспекції Зеленський продовжив парі з мером міста Дніпра Борисом Філатовим стосовно Центрального автомобільного мосту у Дніпрі та пообіцяв прийняти зважене рішення після проведення експертизи безпечності мосту.

Під час зустрічі з мером Дніпра Зеленський надав можливість висловитись кільком експертам з питань будівництва, і деякі з них сказали, що сумніваються у надійності конструкцій. Після заслуховування думок експертів Філатов вказав, що укладав парі з Зеленським про терміни відкриття мосту, а не щодо його якості.

«Є проект. Як підтверджує головний проектант – проект виконано. Всі роботи виконано. На аварійність мосту це не впливає. Ми з вами сперечались, щоб відкрити міст. Ми відкрили міст. Міст поїхав», - зазначив мер Дніпра.

Також до розмови приєднався співрозмовник Служби безпеки України, який нагадав про оголошення поліцією підозр посадовим особам мерії та деким підрядникам.

«Ми займаємося захистом критичної інфраструктури, до яких відноситься зазначений стратегічний міст, що з’єднує правий берег з лівим. За нашими даними, є приховані дефекти», - сказав він, демонструючи папку із документами. Філатов з висновками про непридатність мосту до експлуатації не погодився, проте президент запропонував припинити суперечки та підбити підсумки.

«Міст зроблено у строк, але якість мосту ми зараз не можемо підтвердити. Якщо можна, пан мер передасть мені особисто матеріали. Я звернусь до спеціальної комісії. Нехай комісія приїздить та приймає», - сказав глава держави.

Після цього Філатов та Зеленський потиснули один одному руки та домовились, що президент прийме справедливе та зважене рішення після ознайомлення з висновками комісії.

«Парі продовжується», - заявив Зеленський.

Слід зазначити, що під час парі у липні голова Офісу Президента Андрій Богдан зауважив, що міст має бути якісно відремонтований

.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...