App Store Google Play

За півроку безгарантійний ямковий ремонт вулиць Дніпра подорожчав ще на 18%

13 Вересня 11:15
За півроку безгарантійний ямковий ремонт вулиць Дніпра подорожчав ще на 18%

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 6 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «Автомагістраль 2016» послуги з поточного ремонту автошляхів на 250,97 млн грн. Про це повідомляють Наші Гроші, передає Дніпроград.

Підряд на поточний рік включає ямковий ремонт, холодне фрезерування, влаштування покриттів з асфальтобетону та плитки, заміну люків та бортових каменів тощо.

Ямковий ремонт коштує 825-939 грн./кв. м покриття товщиною 50 мм і 1 108-1 281 грн./кв. м покриття товщиною 70 мм. У березні 2019 року Департамент замовив його у цієї ж самої компанії по 698-793 грн./кв. м і 932-1 078 грн./кв. м, що на 18% дешевше.

Спершу за підсумками аукціону договір уклали на суму 357,50 млн грн., але того ж дня у зв’язку з фінансуванням її зменшили додатковою угодою на 30% – до 250,97 млн грн.

Первинна ціна угоди була на 0,7% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 360 млн грн.

«Автомагістраль 2016» належить Олегу Логвиненку, Юрію Остапенку, Володимиру Півню і Махмуду Бєсаєву. Останній керує ТОВ «Самарь-Автошляхсервіс» Еліни Бесаєвої, Ігоря Воронцова, Станіслава Остапенка та Анастасії Сорокіної з Новомосковська.

Переможець має 63 працівників та орендує техніку в криворізького ТОВ «Буд Регіон» Олексія Буріка, який у 2010-2013 роках працював у Департаменті ЖКГ та будівництва, дійшовши до посади директора.

Єдиним допущеним конкурентом було створене в 2018 році дніпровське ТОВ «Пентагон-ЮА» Антона Кранга із Олександрії на Кіровоградщині, директором якого є Олександр Кіров, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Кранг у 2018 році був з посади заступника начальника Олександрійського відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області – начальника сектору кримінальної поліції.

Кіров раніше керував ТОВ «Ком+Транс» тоді ще Олександра Пряліна, яке зараз належить Анжелі Горбенко. Тоді воно було зареєстроване по вул. Винокурова, 26 разом із ПрАТ «Мережа-сервіс» на один номер телефону (0562) 355153. Зараз «Мережа-сервіс» належить Альберту Мерцалову, але її першим директором та одним із засновників був Володимир Лисий – колишній заступник мера Дніпра, який очолював Департамент комунального господарства і капітального будівництва. У 2014 році його затримували за підозрою в розкраданні бюджетних коштів на тендерах.

ТОВ «УПП з ІІ «УПС» не допустили до аукціону за відсутність зменшеного титульного переліку до додаткової угоди до аналогічного договору та однієї зі сторінок копії акту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...