App Store Google Play

На ремонті Центрального мосту вкрали 30 млн: заступнику Філатова загрожує СІЗО

13 Вересня 15:45
На ремонті Центрального мосту вкрали 30 млн: заступнику Філатова загрожує СІЗО

Сьогодні, 13 вересня, Дніпропетровська обласна прокуратура провела прес-конференцію для ЗМІ та ознайомила громадськість з фактами, які свідчать про розкрадання бюджетних коштів на ремонті Центрального мосту, повідомляє Дніпроград.

Під час брифінгу було зазначено, що протягом останнього року прокуратура проводила активні слідчі дії. На основі отриманих доказів сьогодні правоохоронці провели 20 обшуків - як у міській раді, так і за місцем мешкання фігурантів справи. 

Сімом підозрюваним були вручені підозри. Зокрема, мовай йде про власника головної підрядної організації Михайла Беккера, а також застуника міського голови Дніпра - директора Департаменту благоустрою та інфраструктури Михайла Лисенка.

В прокуратурі віздначили, що до суду спрямовані клопотання про обрання запобіжних заходів для фігурантів. Усім підозрюваним прокуратура просить обрати тримання під вартою. Отже, незабаром Михайло Лисенко і компанія можуть опинитися в СІЗО.

Наразі слідству відомо, що лише на махінаціях з бетоном підопічні Філатова та підріядники вкрали майже 30 мільйонів гривень.

При цьому, в прокуратурі повідомили, що й надалі розслідуватимуть справу щодо "капітального ремонту" Центрального мосту. Зокрема, буде відстежуватися участь міського голови Бориса Філатова у цій схемі. ВІдповідно, городничий може приєднатися до злочинної групи.

Нагадаємо, що наразі також СБУ та прокуратура розслідують факти фінансування Дніпровською міською радою терористів з "ДНР".

Також проти чиновників міськради відкрито кримінальні справи за фактом незаконного знищення торгових павільйонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...