App Store Google Play

Центральний міст виявився недоремонтованим: на завершення просять ще 160 мільйонів

12.09.2019 08:00
Центральний міст виявився недоремонтованим: на завершення просять ще 160 мільйонів

Під час спілкування з підрядником та проектувальником капітального ремонту Центрального мосту виявилося, що переправа не відремонтова повністю, і на завершення робіт треба ще близько 160 мільйонів гривень. Про це повідомляє Д1, передає Дніпроград.

Виявилося, що наразі виконали капремонт лише верхньої частини Нового мосту – автодорожнього покриття. Також ліквідували загрозу руйнування 11 аварійних балок: три замінили, вісім капітально відремонтували. Та це тільки перший етап робіт на переправі.

За словами головного інженера проекту капремонту Нового мосту Юрія Зубарева, до другого етапу можуть стати у 2020-му. Головна умова – фінансування з міського бюджету. За цінами 2017 року, попередній кошторис дорівнював понад 110 млн грн. Ймовірно, вартість ремонту зросте приблизно в 1,5 рази.

“Опори вимагають захисту. Вони простояли 60 років і, щоб міст міг стояти ще століття, потрібно обробити опори захисним покриттям,” –заявив власник та директор спеціалізованого підприємства “Маст-Буд” Михайло Беккер.

А поки що, за свідченням проектувальників та генпідрядників, ліквідували загрозу руйнування мосту і тепер ним  можна безпечно пересуватися. 

Крім того, сходи, які ведуть на Центральний міст з боку Набережної, відновлювати не планують. Тендер на їхній ремонт скасували і гроші будівельникам не дали. Тож аварійну конструкцію просто демонтували.

Варто зазначити, що Філатов відкрив Центральний міст без акту введення в експлуатацію.

Нагадаємо, що на фото можна побачити, що після "капітального ремонту" балки Центрального мосту мають величезні тріщини. І це не дивно, адже прокуратура розслідує розкрадання бюджетних коштів на його ремонті.

Сам Філатов зізнався, що за Центральний міст відкрито сім кримінальних справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...