App Store Google Play

Центральний міст виявився недоремонтованим: на завершення просять ще 160 мільйонів

12 Вересня 08:00
Центральний міст виявився недоремонтованим: на завершення просять ще 160 мільйонів

Під час спілкування з підрядником та проектувальником капітального ремонту Центрального мосту виявилося, що переправа не відремонтова повністю, і на завершення робіт треба ще близько 160 мільйонів гривень. Про це повідомляє Д1, передає Дніпроград.

Виявилося, що наразі виконали капремонт лише верхньої частини Нового мосту – автодорожнього покриття. Також ліквідували загрозу руйнування 11 аварійних балок: три замінили, вісім капітально відремонтували. Та це тільки перший етап робіт на переправі.

За словами головного інженера проекту капремонту Нового мосту Юрія Зубарева, до другого етапу можуть стати у 2020-му. Головна умова – фінансування з міського бюджету. За цінами 2017 року, попередній кошторис дорівнював понад 110 млн грн. Ймовірно, вартість ремонту зросте приблизно в 1,5 рази.

“Опори вимагають захисту. Вони простояли 60 років і, щоб міст міг стояти ще століття, потрібно обробити опори захисним покриттям,” –заявив власник та директор спеціалізованого підприємства “Маст-Буд” Михайло Беккер.

А поки що, за свідченням проектувальників та генпідрядників, ліквідували загрозу руйнування мосту і тепер ним  можна безпечно пересуватися. 

Крім того, сходи, які ведуть на Центральний міст з боку Набережної, відновлювати не планують. Тендер на їхній ремонт скасували і гроші будівельникам не дали. Тож аварійну конструкцію просто демонтували.

Варто зазначити, що Філатов відкрив Центральний міст без акту введення в експлуатацію.

Нагадаємо, що на фото можна побачити, що після "капітального ремонту" балки Центрального мосту мають величезні тріщини. І це не дивно, адже прокуратура розслідує розкрадання бюджетних коштів на його ремонті.

Сам Філатов зізнався, що за Центральний міст відкрито сім кримінальних справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...