App Store Google Play

Піонер із кнопкодавів: у Раді "слуга народу" голосував за себе та за свого друга-коміка

12 Вересня 09:45
Піонер із кнопкодавів: у Раді "слуга народу" голосував за себе та за свого друга-коміка

Народний депутат від “Слуги народу” порушив  ст. 84 Конституції, проголосувавши за себе та свого сусіда у парламенті. Про це повідомляє Рух Чесно, передає Дніпроград.

Незважаючи на те, що "слуги народу" позиціонували себе як "нові обличчя" та навіть підписували меморандум про недопустимість кнопкодавства, їхній представник вже у перший тиждень роботи Верховної Ради порушив найвищий закон України - Конституціїю. 

Порушником виявився нардеп від “Слуги народу”, мажоритарник з округу №156 на Рівненщині (Березнівський, Костопільський та Сарненський райони) Сергій Литвиненко. Він кнопкодавив  за іншого “слугу”-мажоритарника — пародиста та коміка Олександра Скічка (округ №197, Черкащина). 

Факт порушення Конституції, який був зафіксований завдяки трансляції “Радіо Свобода”, мав місце 3 вересня о 17:52, під час голосування за включення до порядку денного сесії законопроекту про внесення змін до статей 85 та 101 Конституції (щодо уповноважених ВРУ) та його направлення до Конституційного суду (постанова №1016/П).

На відеозаписі чоловік у другому ряду третього (якщо рахувати зліва направо) сектора тисне кнопку на місці сусіда праворуч від себе. За декілька секунд до голосування він озирається назад, ніби шукає свого відсутнього колегу.

Обличчя нардепа-порушника на відео не побачити, але зі схеми розміщення фракцій і груп у сесійній залі ВРУ 9-го скликання відомо, що місце кнопкодава закріплене за Сергієм Литвиненком, а депутат праворуч від нього, який був відсутній, — Олександр Скічко.

Наразі у ВР розглядають законопроект про позбавлення депутатського мандату за кнопкодавство. Чи дотримаються "слуги народу" своїх обіцянок та покарають депутатів-кнопкодавів - покаже лише час.

Примітно, що того ж дня, 3 вересня, вже після кнопкодавства Литвиненко опублікував пост у Facebook, де наголосив, що “Слуга народу” запровадить позбавлення нардепа мандата за кнопкодавство.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...