App Store Google Play

У Дніпрі відбувся Кубок України з воркаута

10 Вересня 11:00
У Дніпрі відбувся Кубок України з воркаута

Понад три сотні спортсменів із 20 міст України. Атлети віком від 11 до 25 років поборолися за Кубок України з воркаута. Змагання та шоу із показових виступів учасників стали справжньою окрасою Всеукраїнського молодіжного фесту здорового способу життя. Він пройшов в обласному центрі. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА, передає Дніпроград.

«Вести активний спосіб життя важливо у будь-якому віці. Та починати краще змалку. Воркаут – масовий вид спорту, доступний для всіх. Головне – аби було бажання, – зазначив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук. – Змагання «Workout Academy Cup» зібрали понад 300 учасників із різних регіонів України. Боролися у більш ніж 20 номінаціях, встановили багато рекордів».

Абсолютним чемпіоном України зі стрітліфтингу став 19-річний дніпрянин Олег Максимчук. Він зміг віджатися на брусах та підтягнутися на перекладині із максимальною вагою на поясі у 152,5 кг. Хлопець каже, воркаутом займається вже шість років. Починав із базових вправ – підтягування та віджимання. Ці тренування й допомогли досягти добрих результатів.

«Зараз у дворах багато турніків, а в Інтернеті – навчальних відео. Тож воркаут – доступний спорт. А для мене особисто – ще й гарне дозвілля із друзями. Тренування у нас скоріше нагадують просто молодіжні тусовки, без алкоголю, цигарок та мату», – розповів Олег Максимчук.

Серед інших встановлених на змаганнях рекордів – утримування прапорця – 27 секунд, вихід силою на дві руки – 20 повторів, присідання на одній нозі – 43 рази. Їх встановили Ігор Шапа, Олег Кравець, Влад Леханов.

Відбувся і воркаутбаттл. У чотирьох раундах взяли участь понад 30 найсильніших атлетів з усієї України. Першим став Даниїл Набігус, другим – Дмитро Довгий. Третє місце посів Роман Максимчук. У баттлі відзначився наймолодший учасник – 11-річний Влад Єженков. Він виборов 4-те місце.

«Дуже вдячні обласній адміністрації та міністерству молоді і спорту за допомогу в організації змагань, забезпеченні необхідним обладнанням. Це вивело «Workout Academy Cup» на європейський рівень», – сказав керівник «Workout Academy» Гауранітай Шуліка.

На завершення фесту відбулося яскраве лазерне воркаутшоу. Показові виступи чемпіонів та інших учасників тривали безперервно цілу годину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...