App Store Google Play

Філатов на каналі Медведчука дякував Зеленському і лаяв Порошенка та Коломойського

9 Вересня 22:00
Філатов на каналі Медведчука дякував Зеленському і лаяв Порошенка та Коломойського

9 вересня міський голова Борис Філатов з’явився в ефірі на проросійському телеканалі NEWSONE, входить до сфери впливу народного депутата від Опозиційної платформи – За життя Віктора Медведчука, повідомляє Дніпроград. Як заявив сам городничий, причиною стало викриття оборудок на будівництві Центрального мосту і репортажі щодо якості робіт, опубліковані журналістами раніше.

Аби виправдатися перед усією Україною, Борису Філатову дали цілу годину ефірного часу. Втім, по суті питань – витрат, якості й термінів ремонту – глядачі почули небагато.

«Давайте я не буду говорити про монтажну піну», - перевів він на жарт прохання пояснити численні фото з результатами «якісного ремонту».

Натомість найбільше уваги міський голова приділив «корисним ідіотам» та «цинічним мразям», які «роздули ситуацію», а також колишньому секретарю міської ради В’ячеславу Мішалову, який усіх "обдурив і підставив". Окрім цього, Філатов звинуватив Ігоря Коломойського у спробі «рейдерського захоплення влади у Дніпрі».

«У мене була ілюзія, що у 2014 році у Ігоря Валерійовича щось змінилося в голові… Але все до чого він доторкається, перетворюється на морок», - переконує Філатов, заявляючи що на наступних місцевих виборах дніпряни обиратимуть між ним та Коломойським.

Також виявилося, що Борис Альбертович дуже вдячний президенту Зеленському. Найперше – за «турбо-прискорення», яке той надав городничому, а по-друге, за те, що «дав шанс» і «не влаштував як його попередник деяким [іншим мерам] Грибовицький полігон».

Під першим міський голова, вочевидь, мав на увазі якусь небачену раніше мотивацію, що дозволила після візиту Зеленського за 7 тижнів закінчити всі ремонті роботи, які за 400 з лишнім мільйонів гривень не могли виконати два генеральних підрядники більше двох з половиною років.

Попередником Зеленського є Петро Порошенко, якого  29 січня у прямому ефірі ряду телеканалів Борис Філатов назвав «єдиним кандидатом, який поділився владою з громадами», заявивши, що «частина Петра Олексійовича є у кожному відремонтованому дитячому садочку і кожному тролейбусі».

Раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу NewsOne через систематичне розпалювання ворожнечі в ефірі каналу, за що NewsOne раніше вже отримав штраф, але не усунув порушень.

Ігор Коломойський заявив журналістці Соні Кошкіній, що не спілкується з міським головю Дніпра через те, що той хам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...