App Store Google Play

Філатов на каналі Медведчука дякував Зеленському і лаяв Порошенка та Коломойського

09.09.2019 22:00
Філатов на каналі Медведчука дякував Зеленському і лаяв Порошенка та Коломойського

9 вересня міський голова Борис Філатов з’явився в ефірі на проросійському телеканалі NEWSONE, входить до сфери впливу народного депутата від Опозиційної платформи – За життя Віктора Медведчука, повідомляє Дніпроград. Як заявив сам городничий, причиною стало викриття оборудок на будівництві Центрального мосту і репортажі щодо якості робіт, опубліковані журналістами раніше.

Аби виправдатися перед усією Україною, Борису Філатову дали цілу годину ефірного часу. Втім, по суті питань – витрат, якості й термінів ремонту – глядачі почули небагато.

«Давайте я не буду говорити про монтажну піну», - перевів він на жарт прохання пояснити численні фото з результатами «якісного ремонту».

Натомість найбільше уваги міський голова приділив «корисним ідіотам» та «цинічним мразям», які «роздули ситуацію», а також колишньому секретарю міської ради В’ячеславу Мішалову, який усіх "обдурив і підставив". Окрім цього, Філатов звинуватив Ігоря Коломойського у спробі «рейдерського захоплення влади у Дніпрі».

«У мене була ілюзія, що у 2014 році у Ігоря Валерійовича щось змінилося в голові… Але все до чого він доторкається, перетворюється на морок», - переконує Філатов, заявляючи що на наступних місцевих виборах дніпряни обиратимуть між ним та Коломойським.

Також виявилося, що Борис Альбертович дуже вдячний президенту Зеленському. Найперше – за «турбо-прискорення», яке той надав городничому, а по-друге, за те, що «дав шанс» і «не влаштував як його попередник деяким [іншим мерам] Грибовицький полігон».

Під першим міський голова, вочевидь, мав на увазі якусь небачену раніше мотивацію, що дозволила після візиту Зеленського за 7 тижнів закінчити всі ремонті роботи, які за 400 з лишнім мільйонів гривень не могли виконати два генеральних підрядники більше двох з половиною років.

Попередником Зеленського є Петро Порошенко, якого  29 січня у прямому ефірі ряду телеканалів Борис Філатов назвав «єдиним кандидатом, який поділився владою з громадами», заявивши, що «частина Петра Олексійовича є у кожному відремонтованому дитячому садочку і кожному тролейбусі».

Раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу NewsOne через систематичне розпалювання ворожнечі в ефірі каналу, за що NewsOne раніше вже отримав штраф, але не усунув порушень.

Ігор Коломойський заявив журналістці Соні Кошкіній, що не спілкується з міським головю Дніпра через те, що той хам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...