App Store Google Play

Чиновник, який за допомогу в реєстрації нерухомості вимагав $2,3 тисячі, відсидить 2 роки

09.09.2019 12:45
Чиновник, який за допомогу в реєстрації нерухомості вимагав $2,3 тисячі, відсидить 2 роки

Жовтневий райсуд м. Дніпро призначив два роки позбавлення волі колишньому спеціалісту відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Новомосковського міськрайонного управління юстиції Дніпропетровської області Дмитру Яковлеву, який за вплив щодо реєстрації будинку та земельних ділянок вимагав та отримав $2,3 тис хабара. Про це повідомляють Наші Гроші, передає Дніпроград.

У 2016 році особа, яка хотіла зареєструвати право власності на садовий будинок з прибудовою та дві ділянки, звернувся до відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Дніпропетровського міського управління юстиції, де заповнив необхідні заяви.

Наступного дня до цією людини зателефонував Яковлев (вони були знайомі) та запропонував зустрітися. Під час зустрічі чиновник повідомив, що йому відому про намір зареєструвати нерухомість і розповів, що в заявах, поданих до відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, є недоліки, у зв`язку із чим було відмовлено у їх задоволені.

Яковлев запропонував за $2,3 тис вплинути на головного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Дніпропетровського управління, внаслідок чого будуть задоволені заяви та зареєстровано право власності на нерухоме майно.

В подальшому Яковлев попросив колегу з Дніпропетровського управління юстиції зупинити розгляд поданих заяв на реєстрацію майна, що та і зробила. Далі Яковлев повідомив знайомому про зупинення розгляду реєстраційних заяв, і пообіцяв, що за $2,3 тис допоможе йому вирішити реєстраційне питання.

Яковлева було затримано під час передачі йому неправомірної вигоди.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину не визнав та відмовився давати показання на підставі ст. 63 Конституції України.

В той же час, з огляду на показання свідків та надані документи, суд дійшов висновку, що Яковлев винний у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення) та призначив йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

«…з метою виправлення та попередження нових злочинів, обвинуваченому необхідно призначити покарання у виді позбавлення волі, однак у мінімальному його розмірі, оскільки покарання у виді штрафу очевидно не досягне мети виправлення в даному випадку…», - суддя Сергій Мельниченко зауважив.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...