App Store Google Play

Чиновник, який за допомогу в реєстрації нерухомості вимагав $2,3 тисячі, відсидить 2 роки

9 Вересня 12:45
Чиновник, який за допомогу в реєстрації нерухомості вимагав $2,3 тисячі, відсидить 2 роки

Жовтневий райсуд м. Дніпро призначив два роки позбавлення волі колишньому спеціалісту відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Новомосковського міськрайонного управління юстиції Дніпропетровської області Дмитру Яковлеву, який за вплив щодо реєстрації будинку та земельних ділянок вимагав та отримав $2,3 тис хабара. Про це повідомляють Наші Гроші, передає Дніпроград.

У 2016 році особа, яка хотіла зареєструвати право власності на садовий будинок з прибудовою та дві ділянки, звернувся до відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Дніпропетровського міського управління юстиції, де заповнив необхідні заяви.

Наступного дня до цією людини зателефонував Яковлев (вони були знайомі) та запропонував зустрітися. Під час зустрічі чиновник повідомив, що йому відому про намір зареєструвати нерухомість і розповів, що в заявах, поданих до відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, є недоліки, у зв`язку із чим було відмовлено у їх задоволені.

Яковлев запропонував за $2,3 тис вплинути на головного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Дніпропетровського управління, внаслідок чого будуть задоволені заяви та зареєстровано право власності на нерухоме майно.

В подальшому Яковлев попросив колегу з Дніпропетровського управління юстиції зупинити розгляд поданих заяв на реєстрацію майна, що та і зробила. Далі Яковлев повідомив знайомому про зупинення розгляду реєстраційних заяв, і пообіцяв, що за $2,3 тис допоможе йому вирішити реєстраційне питання.

Яковлева було затримано під час передачі йому неправомірної вигоди.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину не визнав та відмовився давати показання на підставі ст. 63 Конституції України.

В той же час, з огляду на показання свідків та надані документи, суд дійшов висновку, що Яковлев винний у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення) та призначив йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

«…з метою виправлення та попередження нових злочинів, обвинуваченому необхідно призначити покарання у виді позбавлення волі, однак у мінімальному його розмірі, оскільки покарання у виді штрафу очевидно не досягне мети виправлення в даному випадку…», - суддя Сергій Мельниченко зауважив.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...