App Store Google Play

Про зловживання Філатова та його посіпак розповіли київські журналісти

08.09.2019 15:00
Про зловживання Філатова та його посіпак розповіли київські журналісти

Журналісти програми "Українські сенсації" завітали у Дніпро аби розслідувати зловживання міської влади при розподілені бюджетних коштів, передає Дніпроград.

Непомірні й необгрунтовані витрати, незручності для людей і пафос замість якості робіт - все те, про що ми неодразово писали щодо так званого "капітального ремонту" Центрального мосту в Дніпрі та інших об'єктів інфраструктури, стало сюжетом журналістського розслідування телеканалу 1+1.

В своєму репортажі журналісти висвітлили жахливий стан "відремонтованої" переправи за півмільярда гривень та зазначили, що чимало дніпрян незадоволені якістю виконаних.робіт.

Журналісти взяли інтерв'ю у місцевих активістів та розслідувачів, які відслідковують бюджетні потоки протягом останніх чотирьох років.

"Вони ставлять для себе мету й ідуть до неї, у них немає якихось моральних чи інших пересторог. Фактично, якщо вони поставили перед собою поставили питання заробити гроші, вони їх будуть заробляти", - прокоментува діяльність місцевої влади журналіст Іван Красіков.

У поле зору телеканалу 1+1 потрапив не тільки сумнозвісний Центральний міст, а і Набережна Перемоги за півмільярда гривень, вічне будівництво метро, за яке місто буде віддавати багатомільйонні кредити Також Філатову та його підпопічним нагадали і про низку сканадалів, які переслідують посадовців протягом всієї каденції.

Слід зазначити, що сьогодні прокуратура відкрила низку кримінальних справ проти чиновників Дніпровської міської ради. Зокрема, слідчі підозрюють, що на ремонті Центрального мосту міськрада отримувала відкати у 30% від вартості виконаних робіт. Окрім цього, СБУ та прокуратура розслідує факт того, що Департамент благоустрою та інфраструктури Михайла Лисенка фінансує "ДНР".

Правоохоронцям відомо і про розкрадання грошей на ремонті вулиці Курчатова.

На жаль, журналісти забули згадати про боротьбу Філатова проти малих підприємців у Дніпрі.

Таким чином, діяльність Бориса Філатова та його підопічних стала надбанням не тільки місцевих, а і всеукраїнських розслідувань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...