App Store Google Play

В облраді вирішили скоротити проект "Шляхами героїв"

07.09.2019 08:00
В облраді вирішили скоротити проект "Шляхами героїв"

Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про звільнення працівників, які займалися патріотичним вихованням молоді в рамках проекту "Шляхами героїв". Про це у соцмережах розповіли вже колишні співробітники комунального підприємства, яке і займалося зазначеним проектом, передає Дніпроград.

Так, екс-працівниця КП Юлія Курочкіна зазначила, що усіх, хто займався "Шляхами героїв" поставили перед фактом їхнього звільнення. 

"Шалені гіди, так ми називаємо між собою цей проект - це не просто екскурсія в музеї і військовій частині, це зустріч віч-на-віч з історією, яка твориться зараз. Діти, які виходять в соплях після перегляду фільму в музеї АТО - майбутні прем'єр, президент, глава РНБО. І, на відміну від більшості дорослих, вони історію сьогоднішньої України, її боротьби та її Героїв знають! Сьогодні мені зателефонували з кп, яке реалізовувало організацію проекту і, де я оформлена офіційно, та повідомили, що мене скорочено і звільнено", - написала пані Юлія.

Вона також зауважила, що аналогічні повідомлення отримали й інші учасники проекту.

"Та біда в тому, що про це повідомили не тільки мене... Ви ще памятаєте наших Героїв? Бо дедалі стає всі більш людей, які хочуть якомога швидше про все забути", - додала Юлія Курочкіна.

Проект "Шляхами героїв" реалізовувася КП "Освіторіум". На питання користувача Василя Чабанова з чим пов'язано звільнення співробітників, директор КП відповів, що це передбачено скороченням штату, яке напередодніч прийняла обласна рада.

Тобто, фактично Дніпропетровська облрада ліквідувала один із наймасштабніших патріотичних проектів регіону. За час реалізації проекту "Шляхами героїв" у розташуванні військових частин та пам'ятних місцях, що пов'язані з російсько-українською війною, побували тисячі школярів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...