App Store Google Play

В облраді вирішили скоротити проект "Шляхами героїв"

07.09.2019 08:00
В облраді вирішили скоротити проект "Шляхами героїв"

Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про звільнення працівників, які займалися патріотичним вихованням молоді в рамках проекту "Шляхами героїв". Про це у соцмережах розповіли вже колишні співробітники комунального підприємства, яке і займалося зазначеним проектом, передає Дніпроград.

Так, екс-працівниця КП Юлія Курочкіна зазначила, що усіх, хто займався "Шляхами героїв" поставили перед фактом їхнього звільнення. 

"Шалені гіди, так ми називаємо між собою цей проект - це не просто екскурсія в музеї і військовій частині, це зустріч віч-на-віч з історією, яка твориться зараз. Діти, які виходять в соплях після перегляду фільму в музеї АТО - майбутні прем'єр, президент, глава РНБО. І, на відміну від більшості дорослих, вони історію сьогоднішньої України, її боротьби та її Героїв знають! Сьогодні мені зателефонували з кп, яке реалізовувало організацію проекту і, де я оформлена офіційно, та повідомили, що мене скорочено і звільнено", - написала пані Юлія.

Вона також зауважила, що аналогічні повідомлення отримали й інші учасники проекту.

"Та біда в тому, що про це повідомили не тільки мене... Ви ще памятаєте наших Героїв? Бо дедалі стає всі більш людей, які хочуть якомога швидше про все забути", - додала Юлія Курочкіна.

Проект "Шляхами героїв" реалізовувася КП "Освіторіум". На питання користувача Василя Чабанова з чим пов'язано звільнення співробітників, директор КП відповів, що це передбачено скороченням штату, яке напередодніч прийняла обласна рада.

Тобто, фактично Дніпропетровська облрада ліквідувала один із наймасштабніших патріотичних проектів регіону. За час реалізації проекту "Шляхами героїв" у розташуванні військових частин та пам'ятних місцях, що пов'язані з російсько-українською війною, побували тисячі школярів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...