App Store Google Play

В облраді вирішили скоротити проект "Шляхами героїв"

7 Вересня 08:00
В облраді вирішили скоротити проект "Шляхами героїв"

Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про звільнення працівників, які займалися патріотичним вихованням молоді в рамках проекту "Шляхами героїв". Про це у соцмережах розповіли вже колишні співробітники комунального підприємства, яке і займалося зазначеним проектом, передає Дніпроград.

Так, екс-працівниця КП Юлія Курочкіна зазначила, що усіх, хто займався "Шляхами героїв" поставили перед фактом їхнього звільнення. 

"Шалені гіди, так ми називаємо між собою цей проект - це не просто екскурсія в музеї і військовій частині, це зустріч віч-на-віч з історією, яка твориться зараз. Діти, які виходять в соплях після перегляду фільму в музеї АТО - майбутні прем'єр, президент, глава РНБО. І, на відміну від більшості дорослих, вони історію сьогоднішньої України, її боротьби та її Героїв знають! Сьогодні мені зателефонували з кп, яке реалізовувало організацію проекту і, де я оформлена офіційно, та повідомили, що мене скорочено і звільнено", - написала пані Юлія.

Вона також зауважила, що аналогічні повідомлення отримали й інші учасники проекту.

"Та біда в тому, що про це повідомили не тільки мене... Ви ще памятаєте наших Героїв? Бо дедалі стає всі більш людей, які хочуть якомога швидше про все забути", - додала Юлія Курочкіна.

Проект "Шляхами героїв" реалізовувася КП "Освіторіум". На питання користувача Василя Чабанова з чим пов'язано звільнення співробітників, директор КП відповів, що це передбачено скороченням штату, яке напередодніч прийняла обласна рада.

Тобто, фактично Дніпропетровська облрада ліквідувала один із наймасштабніших патріотичних проектів регіону. За час реалізації проекту "Шляхами героїв" у розташуванні військових частин та пам'ятних місцях, що пов'язані з російсько-українською війною, побували тисячі школярів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...