App Store Google Play

Прогнилі балки та тріщини: як виглядає Центральний міст напередодні відкриття

6 Вересня 21:00
Прогнилі балки та тріщини: як виглядає Центральний міст напередодні відкриття

У Дніпрі активісти перевірили як виглядає "капітально відремонтований" Центральний міст напередодні обіцяного відкриття. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Відкритий.

Інспекцію ремонту активісти проводять вже не в перший раз, оскільки результати попередньої перевірки їх не задовольнили. В огляді взяли участь будівельник і голова ГО "Народна платформа" Олег Шапка та будівельник-мостовик Андрій Плеханов.

При візуальному огляді за допомогою біноклів, фото- та відеотехніки були зафіксовані дефекти на конструкціях, які дозволили оцінити якість виконаних робіт.

У міськраді запевнили, що до 14 вересня міст відкриють для усіх дніпрян. На що пішли півмільярда гривень, можна оцінити нижче.

Встановлені нові балки (дві штуки) не мають зварного з'єднання, а зварні з'єднання накладками в деяких місцях не проварені або ж проварені неякісно (прихватки):

Деякі балки взагалі не ремонтувалися:

На багатьох балках тріщини, відколи, відшарування захисного бетонного шару, розрив арматури, оголена арматура:

На щойно відремонтованих балках вже проявилася корозія:

На багатьох балках кінці дали тріщини, а в деяких місцях відвалилася щойно нанесена шпаклівка, оголивши тим самим арматуру. Це наслідок вібрації катків які використовувалися при укладаннях асфальтового покриття.

Будівельне сміття не прибране, його засипали за балки, під рухомі опори:

Нагадаємо, що перекриття Центрального мосту доводить дніпрян до бунту.

На фото можна побачити, що після "капітального ремонту" балки Центрального мосту мають величезні тріщини. І це не дивно, адже прокуратура розслідує розкрадання бюджетних коштів на його ремонті.

Сам Філатов зізнався, що за Центральний міст відкрито сім кримінальних справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...