App Store Google Play

Прогнилі балки та тріщини: як виглядає Центральний міст напередодні відкриття

06.09.2019 21:00
Прогнилі балки та тріщини: як виглядає Центральний міст напередодні відкриття

У Дніпрі активісти перевірили як виглядає "капітально відремонтований" Центральний міст напередодні обіцяного відкриття. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Відкритий.

Інспекцію ремонту активісти проводять вже не в перший раз, оскільки результати попередньої перевірки їх не задовольнили. В огляді взяли участь будівельник і голова ГО "Народна платформа" Олег Шапка та будівельник-мостовик Андрій Плеханов.

При візуальному огляді за допомогою біноклів, фото- та відеотехніки були зафіксовані дефекти на конструкціях, які дозволили оцінити якість виконаних робіт.

У міськраді запевнили, що до 14 вересня міст відкриють для усіх дніпрян. На що пішли півмільярда гривень, можна оцінити нижче.

Встановлені нові балки (дві штуки) не мають зварного з'єднання, а зварні з'єднання накладками в деяких місцях не проварені або ж проварені неякісно (прихватки):

Деякі балки взагалі не ремонтувалися:

На багатьох балках тріщини, відколи, відшарування захисного бетонного шару, розрив арматури, оголена арматура:

На щойно відремонтованих балках вже проявилася корозія:

На багатьох балках кінці дали тріщини, а в деяких місцях відвалилася щойно нанесена шпаклівка, оголивши тим самим арматуру. Це наслідок вібрації катків які використовувалися при укладаннях асфальтового покриття.

Будівельне сміття не прибране, його засипали за балки, під рухомі опори:

Нагадаємо, що перекриття Центрального мосту доводить дніпрян до бунту.

На фото можна побачити, що після "капітального ремонту" балки Центрального мосту мають величезні тріщини. І це не дивно, адже прокуратура розслідує розкрадання бюджетних коштів на його ремонті.

Сам Філатов зізнався, що за Центральний міст відкрито сім кримінальних справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...