App Store Google Play

Прогнилі балки та тріщини: як виглядає Центральний міст напередодні відкриття

06.09.2019 21:00
Прогнилі балки та тріщини: як виглядає Центральний міст напередодні відкриття

У Дніпрі активісти перевірили як виглядає "капітально відремонтований" Центральний міст напередодні обіцяного відкриття. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Відкритий.

Інспекцію ремонту активісти проводять вже не в перший раз, оскільки результати попередньої перевірки їх не задовольнили. В огляді взяли участь будівельник і голова ГО "Народна платформа" Олег Шапка та будівельник-мостовик Андрій Плеханов.

При візуальному огляді за допомогою біноклів, фото- та відеотехніки були зафіксовані дефекти на конструкціях, які дозволили оцінити якість виконаних робіт.

У міськраді запевнили, що до 14 вересня міст відкриють для усіх дніпрян. На що пішли півмільярда гривень, можна оцінити нижче.

Встановлені нові балки (дві штуки) не мають зварного з'єднання, а зварні з'єднання накладками в деяких місцях не проварені або ж проварені неякісно (прихватки):

Деякі балки взагалі не ремонтувалися:

На багатьох балках тріщини, відколи, відшарування захисного бетонного шару, розрив арматури, оголена арматура:

На щойно відремонтованих балках вже проявилася корозія:

На багатьох балках кінці дали тріщини, а в деяких місцях відвалилася щойно нанесена шпаклівка, оголивши тим самим арматуру. Це наслідок вібрації катків які використовувалися при укладаннях асфальтового покриття.

Будівельне сміття не прибране, його засипали за балки, під рухомі опори:

Нагадаємо, що перекриття Центрального мосту доводить дніпрян до бунту.

На фото можна побачити, що після "капітального ремонту" балки Центрального мосту мають величезні тріщини. І це не дивно, адже прокуратура розслідує розкрадання бюджетних коштів на його ремонті.

Сам Філатов зізнався, що за Центральний міст відкрито сім кримінальних справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...