App Store Google Play

Міськрада Дніпра хоче віддати 400 мільйонів на тротуарну плитку в центрі міста

6 Вересня 17:15
Міськрада Дніпра хоче віддати 400 мільйонів на тротуарну плитку в центрі міста

Закінчились мости - перекладай плитку. Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив тендер на капітальний ремонт тротуарного покриття в центрі міста. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

Згідно із інформацією в тендері, ремонтувати тротуари будуть аж три роки. Завершення робіт заплановано на грудень 2022 року. 

Зазначені роботи з капітального ремонту тротуарного покриття (плитки) здійснюватимуться в три етапи. 

Площа робіт обмежуватиметься проспектом Дмитра Яворницького, вул Січових стрільців, вул. Святослава Хороброго та вул. Андрія Фабра.

На це Департамент благоустрою та інфраструктури готовий віддати аж 410 мільйонів гривень - суму, яку можна порівняти з витратами на ремонт сумнозвісного Центрального мосту.

Слід зазначити, що не зважаючи на такі масштабні витрати на плитку, міськрада бере кредити на тролейбуси й купує вживані 40-річні німецькі трамваї.

Нагадаємо, що Департамент благоустрою та інфраструктури перераховував гроші особам з "ДНР", а також за версією прокуратури допомагав розкрадати кошти на ремонті Центрального мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...