App Store Google Play

Міськрада Дніпра хоче віддати 400 мільйонів на тротуарну плитку в центрі міста

06.09.2019 17:15
Міськрада Дніпра хоче віддати 400 мільйонів на тротуарну плитку в центрі міста

Закінчились мости - перекладай плитку. Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив тендер на капітальний ремонт тротуарного покриття в центрі міста. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

Згідно із інформацією в тендері, ремонтувати тротуари будуть аж три роки. Завершення робіт заплановано на грудень 2022 року. 

Зазначені роботи з капітального ремонту тротуарного покриття (плитки) здійснюватимуться в три етапи. 

Площа робіт обмежуватиметься проспектом Дмитра Яворницького, вул Січових стрільців, вул. Святослава Хороброго та вул. Андрія Фабра.

На це Департамент благоустрою та інфраструктури готовий віддати аж 410 мільйонів гривень - суму, яку можна порівняти з витратами на ремонт сумнозвісного Центрального мосту.

Слід зазначити, що не зважаючи на такі масштабні витрати на плитку, міськрада бере кредити на тролейбуси й купує вживані 40-річні німецькі трамваї.

Нагадаємо, що Департамент благоустрою та інфраструктури перераховував гроші особам з "ДНР", а також за версією прокуратури допомагав розкрадати кошти на ремонті Центрального мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...