App Store Google Play

Смердять комунальники: Мішалов відбив чергову інформаційну атаку Філатова

5 Вересня 08:00
Смердять комунальники: Мішалов відбив чергову інформаційну атаку Філатова

Екс-секретар Дніпровської міської ради В'ячеслав Мішалов у своїх відеоблогах продовжує розвінчувати міфи та викривати городничого Бориса Філатова. Цього разу Мішалову довелося відбиватися від інформаційної атаки, яку за його словами запустили саме з будівлі міської ради, передає Дніпроград.

Так, нещодавно у місцевих ЗМІ з'явилася інформація про те, що завод Мішалова "Дніпропрес" начебто труїть мешканців житлового масиву Тополя невідомими викидами. Екс-секретар міськради запевнив, що сморід ніяк не пов'язаний із заводом, адже масштаби і технологія виробництва не може призвести до таких наслідків.

Натомість, В'ячеслав Мішалов особисто розвідав територію навколо Тополі й виявив там станцію аерації "Дніпроводоканалу". На цій станції можна побачити як очищують побутові та промислові стоки, які потім викидуються просто у відкритий колектор.

При цьому, Мішалов зауважив, що очисні споруди станції вже давно потребуть капітального ремонту, але "Дніпроводоканал" не звертає на це увагу. 

Також колишній посадовець розповів, що за останній час водоканал отримав з бюджету понад 900 мільйонів гривен, але жодної копійки прибутку він не приніс.

Поблизу станції аерації також розмістився асфальтний завод, на якому при виробництві також виділяється специфічний запах. Згадуючи цей завод В'ячеслав Мішалов зауважив ,що сумнозвісна "Тракція Інфра", що отримала сотні мільйонів на ремонт доріг у Дніпрі, пов'язана саме з асфальтним виробництвом.

Таким чином, Мішалов відбив чергову інформаційну атаку Філатова й показав що насправді смердить на Тополі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...