App Store Google Play

Смердять комунальники: Мішалов відбив чергову інформаційну атаку Філатова

5 Вересня 08:00
Смердять комунальники: Мішалов відбив чергову інформаційну атаку Філатова

Екс-секретар Дніпровської міської ради В'ячеслав Мішалов у своїх відеоблогах продовжує розвінчувати міфи та викривати городничого Бориса Філатова. Цього разу Мішалову довелося відбиватися від інформаційної атаки, яку за його словами запустили саме з будівлі міської ради, передає Дніпроград.

Так, нещодавно у місцевих ЗМІ з'явилася інформація про те, що завод Мішалова "Дніпропрес" начебто труїть мешканців житлового масиву Тополя невідомими викидами. Екс-секретар міськради запевнив, що сморід ніяк не пов'язаний із заводом, адже масштаби і технологія виробництва не може призвести до таких наслідків.

Натомість, В'ячеслав Мішалов особисто розвідав територію навколо Тополі й виявив там станцію аерації "Дніпроводоканалу". На цій станції можна побачити як очищують побутові та промислові стоки, які потім викидуються просто у відкритий колектор.

При цьому, Мішалов зауважив, що очисні споруди станції вже давно потребуть капітального ремонту, але "Дніпроводоканал" не звертає на це увагу. 

Також колишній посадовець розповів, що за останній час водоканал отримав з бюджету понад 900 мільйонів гривен, але жодної копійки прибутку він не приніс.

Поблизу станції аерації також розмістився асфальтний завод, на якому при виробництві також виділяється специфічний запах. Згадуючи цей завод В'ячеслав Мішалов зауважив ,що сумнозвісна "Тракція Інфра", що отримала сотні мільйонів на ремонт доріг у Дніпрі, пов'язана саме з асфальтним виробництвом.

Таким чином, Мішалов відбив чергову інформаційну атаку Філатова й показав що насправді смердить на Тополі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...