App Store Google Play

За фактом незаконного знесення ринку комунальниками Філатова триває слідство - офіційно

04.09.2019 12:30
За фактом незаконного знесення ринку комунальниками Філатова триває слідство - офіційно

Поліція та прокуратура повідомили, що за фактом незаконного знесення ринку на Калиновій відкрито кримінальне провадження та розпочато слідство. Відповідну інформацію провоохоронці надали народному депутату сьмого скликання Андрію Денисенку, передає Дніпроград.

Так, наприкінці весни цього року КП "Благоустрій" разом із муніципалами вночі біло зруйновано законно розташований ринок на вулиці Калиновій. При цьому, власники торгових павільйонів заявили, що напередодні за участі державних реєстраторів було підроблено документацію й внесено сфальсифіковані дані до держреєстру прав на нерухоме майно. Як наслідок, підриємці, попри наявність всієї необхідної документацій й законну діяльність, стали черговими жертвами "великої битви Філатова за малі архітектурні форми".

Власниця постраждалого ПП "Січеслав-торгсервіс" наразі продовжує свою боротьбу за знищенне майно. 

Слід зазначити, що попри наявність у підприємства усієї необхідної документації, Дніпровська міська рада цинічно прийняла рішення про проведення аукціону з продажу землі, на якій знаходився ринок. Ба більше, чиновники не тільки виставили на продаж відібраний ринок, а й навіть не допустили до участі в аукціоні його власників. Відомо, що на місці, якими користувалося ПП "Січеслав-торгсервіс" незабаром побудують новий торговий центр.

Вочевидь, керівництву міськради потрібні "свої" власники ринку на Калиновій.

Втім, за фактом таких дій правоохоронці вже проводять необхідні заходи в рамках відкритого кримінального провадження. Не виключено, що незабаром справа дійде до суду, де міські можновладці будуть відповідати за свої незаконні дії.

Як відомо, за останні роки боротьба з "незручними" малими підприємцями у місті вийшла на новий рівень. На вулицях Дніпра можна побачити цілі акції протесту проти дій комунальників, які переростають у відкриту війну з бійками та сльозогінним газом. Але не зважаючи на це, комунальники Дніпровської міської ради продовжують перерозподіл ринку під прикриттям офіційної боротьюи з МАФами.

І поки бійці муніципальної гвардії нагороджені особисто Філатовим за побиття невдоволених, підприємці із забоями вимушені лежати в лікарні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....