App Store Google Play

За фактом незаконного знесення ринку комунальниками Філатова триває слідство - офіційно

4 Вересня 12:30
За фактом незаконного знесення ринку комунальниками Філатова триває слідство - офіційно

Поліція та прокуратура повідомили, що за фактом незаконного знесення ринку на Калиновій відкрито кримінальне провадження та розпочато слідство. Відповідну інформацію провоохоронці надали народному депутату сьмого скликання Андрію Денисенку, передає Дніпроград.

Так, наприкінці весни цього року КП "Благоустрій" разом із муніципалами вночі біло зруйновано законно розташований ринок на вулиці Калиновій. При цьому, власники торгових павільйонів заявили, що напередодні за участі державних реєстраторів було підроблено документацію й внесено сфальсифіковані дані до держреєстру прав на нерухоме майно. Як наслідок, підриємці, попри наявність всієї необхідної документацій й законну діяльність, стали черговими жертвами "великої битви Філатова за малі архітектурні форми".

Власниця постраждалого ПП "Січеслав-торгсервіс" наразі продовжує свою боротьбу за знищенне майно. 

Слід зазначити, що попри наявність у підприємства усієї необхідної документації, Дніпровська міська рада цинічно прийняла рішення про проведення аукціону з продажу землі, на якій знаходився ринок. Ба більше, чиновники не тільки виставили на продаж відібраний ринок, а й навіть не допустили до участі в аукціоні його власників. Відомо, що на місці, якими користувалося ПП "Січеслав-торгсервіс" незабаром побудують новий торговий центр.

Вочевидь, керівництву міськради потрібні "свої" власники ринку на Калиновій.

Втім, за фактом таких дій правоохоронці вже проводять необхідні заходи в рамках відкритого кримінального провадження. Не виключено, що незабаром справа дійде до суду, де міські можновладці будуть відповідати за свої незаконні дії.

Як відомо, за останні роки боротьба з "незручними" малими підприємцями у місті вийшла на новий рівень. На вулицях Дніпра можна побачити цілі акції протесту проти дій комунальників, які переростають у відкриту війну з бійками та сльозогінним газом. Але не зважаючи на це, комунальники Дніпровської міської ради продовжують перерозподіл ринку під прикриттям офіційної боротьюи з МАФами.

І поки бійці муніципальної гвардії нагороджені особисто Філатовим за побиття невдоволених, підприємці із забоями вимушені лежати в лікарні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...