App Store Google Play

За фактом незаконного знесення ринку комунальниками Філатова триває слідство - офіційно

04.09.2019 12:30
За фактом незаконного знесення ринку комунальниками Філатова триває слідство - офіційно

Поліція та прокуратура повідомили, що за фактом незаконного знесення ринку на Калиновій відкрито кримінальне провадження та розпочато слідство. Відповідну інформацію провоохоронці надали народному депутату сьмого скликання Андрію Денисенку, передає Дніпроград.

Так, наприкінці весни цього року КП "Благоустрій" разом із муніципалами вночі біло зруйновано законно розташований ринок на вулиці Калиновій. При цьому, власники торгових павільйонів заявили, що напередодні за участі державних реєстраторів було підроблено документацію й внесено сфальсифіковані дані до держреєстру прав на нерухоме майно. Як наслідок, підриємці, попри наявність всієї необхідної документацій й законну діяльність, стали черговими жертвами "великої битви Філатова за малі архітектурні форми".

Власниця постраждалого ПП "Січеслав-торгсервіс" наразі продовжує свою боротьбу за знищенне майно. 

Слід зазначити, що попри наявність у підприємства усієї необхідної документації, Дніпровська міська рада цинічно прийняла рішення про проведення аукціону з продажу землі, на якій знаходився ринок. Ба більше, чиновники не тільки виставили на продаж відібраний ринок, а й навіть не допустили до участі в аукціоні його власників. Відомо, що на місці, якими користувалося ПП "Січеслав-торгсервіс" незабаром побудують новий торговий центр.

Вочевидь, керівництву міськради потрібні "свої" власники ринку на Калиновій.

Втім, за фактом таких дій правоохоронці вже проводять необхідні заходи в рамках відкритого кримінального провадження. Не виключено, що незабаром справа дійде до суду, де міські можновладці будуть відповідати за свої незаконні дії.

Як відомо, за останні роки боротьба з "незручними" малими підприємцями у місті вийшла на новий рівень. На вулицях Дніпра можна побачити цілі акції протесту проти дій комунальників, які переростають у відкриту війну з бійками та сльозогінним газом. Але не зважаючи на це, комунальники Дніпровської міської ради продовжують перерозподіл ринку під прикриттям офіційної боротьюи з МАФами.

І поки бійці муніципальної гвардії нагороджені особисто Філатовим за побиття невдоволених, підприємці із забоями вимушені лежати в лікарні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...