App Store Google Play

За фактом незаконного знесення ринку комунальниками Філатова триває слідство - офіційно

04.09.2019 12:30
За фактом незаконного знесення ринку комунальниками Філатова триває слідство - офіційно

Поліція та прокуратура повідомили, що за фактом незаконного знесення ринку на Калиновій відкрито кримінальне провадження та розпочато слідство. Відповідну інформацію провоохоронці надали народному депутату сьмого скликання Андрію Денисенку, передає Дніпроград.

Так, наприкінці весни цього року КП "Благоустрій" разом із муніципалами вночі біло зруйновано законно розташований ринок на вулиці Калиновій. При цьому, власники торгових павільйонів заявили, що напередодні за участі державних реєстраторів було підроблено документацію й внесено сфальсифіковані дані до держреєстру прав на нерухоме майно. Як наслідок, підриємці, попри наявність всієї необхідної документацій й законну діяльність, стали черговими жертвами "великої битви Філатова за малі архітектурні форми".

Власниця постраждалого ПП "Січеслав-торгсервіс" наразі продовжує свою боротьбу за знищенне майно. 

Слід зазначити, що попри наявність у підприємства усієї необхідної документації, Дніпровська міська рада цинічно прийняла рішення про проведення аукціону з продажу землі, на якій знаходився ринок. Ба більше, чиновники не тільки виставили на продаж відібраний ринок, а й навіть не допустили до участі в аукціоні його власників. Відомо, що на місці, якими користувалося ПП "Січеслав-торгсервіс" незабаром побудують новий торговий центр.

Вочевидь, керівництву міськради потрібні "свої" власники ринку на Калиновій.

Втім, за фактом таких дій правоохоронці вже проводять необхідні заходи в рамках відкритого кримінального провадження. Не виключено, що незабаром справа дійде до суду, де міські можновладці будуть відповідати за свої незаконні дії.

Як відомо, за останні роки боротьба з "незручними" малими підприємцями у місті вийшла на новий рівень. На вулицях Дніпра можна побачити цілі акції протесту проти дій комунальників, які переростають у відкриту війну з бійками та сльозогінним газом. Але не зважаючи на це, комунальники Дніпровської міської ради продовжують перерозподіл ринку під прикриттям офіційної боротьюи з МАФами.

І поки бійці муніципальної гвардії нагороджені особисто Філатовим за побиття невдоволених, підприємці із забоями вимушені лежати в лікарні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...