App Store Google Play

Немає більше парламенту й конституційної парламентсько-президентської республіки, - Денисенко

04.09.2019 15:00
Немає більше парламенту й конституційної парламентсько-президентської республіки, - Денисенко

В Україні за короткий термін роботи Верхвної Ради 9 скликання демонтовано незалежність законодавчої гілки влади. Таку думку висловив народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Немає більше парламенту, немає незалежної законодавчої гілки і самої системи розподілу влад - наріжного каменю демократії та Конституції. Є відділ з легітимації рішень ОПУ за адресою вулиця Грушевського, 5. Прислужники Банкової замість слуг народу. Слухняні ніхто без імунітету з німого хору кнопкодавів", - написав представник Дніпра 4 вересня.

Він відзначив, що зняти недоторканість з депутатів, самому залишившись з майже безмежною владою мріяли і попередники - Кучма, Янукович і Порошенко, а вдалося це саме Володимирові Зеленському.

"Немає більше й конституційної парламентсько-президентської республіки. Є республіка понятійно-презедентська. Незрозуміло, правда, куди поділися сонмища коментаторів, котрі нам розповідали про те, як узурпатора Пе змінить слабкий Зе, за якого розквітнуть всі парламентські та демократичні інституції. Та Бог із ними, врешті, вони зробили себе самі", - наголошує на неприємних наслідках діяльності монокоаліції Денисенко.

Втім, на думку політика, немає лиха без добра, адже процес демонтажу владних інституцій, що лишилися у спадок від УРСР відкриє, нарешті, шлях для будівництва державних структур дійсно української, а не гібридної архітектури.

"Ті, хто прийде відновлювати авторитет і силу влади після розвіяння зеленої мани, матимуть дійсно унікальний шанс звести замість креольської постколоніальної принципово нову і питомо українську систему державного управління. З нашого грунту, заліза та крові", - переконаний Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...