App Store Google Play

Немає більше парламенту й конституційної парламентсько-президентської республіки, - Денисенко

4 Вересня 15:00
Немає більше парламенту й конституційної парламентсько-президентської республіки, - Денисенко

В Україні за короткий термін роботи Верхвної Ради 9 скликання демонтовано незалежність законодавчої гілки влади. Таку думку висловив народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Немає більше парламенту, немає незалежної законодавчої гілки і самої системи розподілу влад - наріжного каменю демократії та Конституції. Є відділ з легітимації рішень ОПУ за адресою вулиця Грушевського, 5. Прислужники Банкової замість слуг народу. Слухняні ніхто без імунітету з німого хору кнопкодавів", - написав представник Дніпра 4 вересня.

Він відзначив, що зняти недоторканість з депутатів, самому залишившись з майже безмежною владою мріяли і попередники - Кучма, Янукович і Порошенко, а вдалося це саме Володимирові Зеленському.

"Немає більше й конституційної парламентсько-президентської республіки. Є республіка понятійно-презедентська. Незрозуміло, правда, куди поділися сонмища коментаторів, котрі нам розповідали про те, як узурпатора Пе змінить слабкий Зе, за якого розквітнуть всі парламентські та демократичні інституції. Та Бог із ними, врешті, вони зробили себе самі", - наголошує на неприємних наслідках діяльності монокоаліції Денисенко.

Втім, на думку політика, немає лиха без добра, адже процес демонтажу владних інституцій, що лишилися у спадок від УРСР відкриє, нарешті, шлях для будівництва державних структур дійсно української, а не гібридної архітектури.

"Ті, хто прийде відновлювати авторитет і силу влади після розвіяння зеленої мани, матимуть дійсно унікальний шанс звести замість креольської постколоніальної принципово нову і питомо українську систему державного управління. З нашого грунту, заліза та крові", - переконаний Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...