App Store Google Play

Міськрада хоче задобрити мешканців Сонячного тролейбусом за 1 гривню

4 Вересня 16:30
Міськрада хоче задобрити мешканців Сонячного тролейбусом за 1 гривню

На сайті Дніпровської міської ради з'явився проект рішення, згідно із яким виконком збирається зменшити вартість проїзду в тролейбусі, який курсує між центром міста та житловим масивом Сонячний, повідомляє Дніпроград.

У документі зазначається, що вартість проїзду в тролейбусі №14 буде коштувати всього лише одну гривню. При цьому, такий атракціон щедрості від міськради триватиме лише один місяць.

"Установити тариф на транспортні послуги з перевезення пасажирів та багажу на тролейбусному маршруті №14 (вул. Глінки - ж/м Сонячний) у період з 14.09.2019 по 14.10.2019 у ромірі 1 (одна) гривня", - йдеться в проекті рішення.

Вочевидь, таким чином у міській раді планують задобрити обурених мешканців житлового масиву Сонячний, які чи не найбільш страждають від трьох років "капітального ремонту" Центрального мосту.

Разом із цим залишається відкритим питання чи виправданий такий крок з економічної точки зору. 

Нагадаємо, що тролейбусний маршрут №14 відкрили у серпні 2017 року. Але працював він недовго, адже багатостраждальний ремонт мосту та постійні перекриття переправи унеможливлювали його роботу.

При цьому, попри такі відверто популістичні кроки, в міській раді не полишають спроб підвищити вартість проїзду в електротранспорті до 6 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...