App Store Google Play

Міськрада хоче задобрити мешканців Сонячного тролейбусом за 1 гривню

04.09.2019 16:30
Міськрада хоче задобрити мешканців Сонячного тролейбусом за 1 гривню

На сайті Дніпровської міської ради з'явився проект рішення, згідно із яким виконком збирається зменшити вартість проїзду в тролейбусі, який курсує між центром міста та житловим масивом Сонячний, повідомляє Дніпроград.

У документі зазначається, що вартість проїзду в тролейбусі №14 буде коштувати всього лише одну гривню. При цьому, такий атракціон щедрості від міськради триватиме лише один місяць.

"Установити тариф на транспортні послуги з перевезення пасажирів та багажу на тролейбусному маршруті №14 (вул. Глінки - ж/м Сонячний) у період з 14.09.2019 по 14.10.2019 у ромірі 1 (одна) гривня", - йдеться в проекті рішення.

Вочевидь, таким чином у міській раді планують задобрити обурених мешканців житлового масиву Сонячний, які чи не найбільш страждають від трьох років "капітального ремонту" Центрального мосту.

Разом із цим залишається відкритим питання чи виправданий такий крок з економічної точки зору. 

Нагадаємо, що тролейбусний маршрут №14 відкрили у серпні 2017 року. Але працював він недовго, адже багатостраждальний ремонт мосту та постійні перекриття переправи унеможливлювали його роботу.

При цьому, попри такі відверто популістичні кроки, в міській раді не полишають спроб підвищити вартість проїзду в електротранспорті до 6 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...