App Store Google Play

Міськрада хоче задобрити мешканців Сонячного тролейбусом за 1 гривню

4 Вересня 16:30
Міськрада хоче задобрити мешканців Сонячного тролейбусом за 1 гривню

На сайті Дніпровської міської ради з'явився проект рішення, згідно із яким виконком збирається зменшити вартість проїзду в тролейбусі, який курсує між центром міста та житловим масивом Сонячний, повідомляє Дніпроград.

У документі зазначається, що вартість проїзду в тролейбусі №14 буде коштувати всього лише одну гривню. При цьому, такий атракціон щедрості від міськради триватиме лише один місяць.

"Установити тариф на транспортні послуги з перевезення пасажирів та багажу на тролейбусному маршруті №14 (вул. Глінки - ж/м Сонячний) у період з 14.09.2019 по 14.10.2019 у ромірі 1 (одна) гривня", - йдеться в проекті рішення.

Вочевидь, таким чином у міській раді планують задобрити обурених мешканців житлового масиву Сонячний, які чи не найбільш страждають від трьох років "капітального ремонту" Центрального мосту.

Разом із цим залишається відкритим питання чи виправданий такий крок з економічної точки зору. 

Нагадаємо, що тролейбусний маршрут №14 відкрили у серпні 2017 року. Але працював він недовго, адже багатостраждальний ремонт мосту та постійні перекриття переправи унеможливлювали його роботу.

При цьому, попри такі відверто популістичні кроки, в міській раді не полишають спроб підвищити вартість проїзду в електротранспорті до 6 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...