App Store Google Play

Стати донором - це дуже легко!

3 Вересня 18:00
Стати донором - це дуже легко!

Я живу за містом. Щоб дістатися офісу, де я працюю, мені потрібно проїхати повз повороту на аеропорт. Мешканці Дніпра зрозуміють.

Кілька років поспіль, їдучи до/з роботи, я бачила каравани швидких, які їхали із або до аеропорту. До Дніпра літаками привозили поранених із Донбасу. Із боїв, які точилися за мою малу Батьківщину. Я - «російськомовна дівчинка з Донбасу», як казала моя вчителька української мови коли мені було дуже важко розмовляти українською.

Саме тому я вирішила стати донором. Регулярним донором.

Я не вірю у чистий альтруїзм, вважаю що навіть благодійні й гарні речі люди роблять із їхніх внутрішніх егоїстичних мотивів. Зі мною також. Я теж роблю це вперш за все для себе. Вперш за все це потрібно саме мені.

Ще я вважаю, що здати кров дуже легко. 40 хвилин на все про все і готово. І не шкода її зовсім. Нічого ж тебе начебто и не відбирають, навіть не помітно. Дуже легкий спосіб зробити добру справу, як на мене. Це ж не нирку віддати.

Останнього разу, чекаючи біля одного із кабінетів Банку Крові, я опинилася поряд із жінкою. Вона спитала, чи я здаю кров добровільно. Я відповіла: «Так, звичайно добровільно». Навіть здивувалася, не можу собі уявити, за яких обставин там можна опинитися насильно. “А скільки зараз за це платять?” - було наступне запитання. Я відповіла, що десь біля 75 гривень (79 грн якщо бути точнішим за 400 мл). «Я думала, що гривень 500, я би ніколи не здала свою кров за такі (маленьки) гроші» - відповіла жінка. Мабудь зважаючи на моє здивоване обличчя, жінка сказала, що її попросили для когось здати кров, а сама б вона ніколи. Поряд стояв хлопець, який до того в реєстратурі сказав, що він йде безкоштовно; такий тендітний, що я би на місці медсестри побоялася би в нього голкою тикати, а ти паче кров зливати.

Але я не про це.

Якщо хочете заробити плюсів у карму - запрошую із собою наступного разу до Банку крові у Дніпрі. Ось таке собі побачення). Я піду десь у кінці жовтня наступного разу. Бажаючи - пишіть, я ближче до дати напам`ятаю ще раз. Гуртом - не так лячно, якщо ви боїтесь уколів, як я)

Або сходіть раніше самі. Сходіть у своєму місті. 
Це дуже легко.

Відповіді на усі ваші питання за адресою donor.ua.

Із мінусів поки знайшла один - не можна здавати кров протягом року після татуювання. Тому із ідеєю перекрити татуювання на плечі, яке я зробила у 18 років, маю попрощатися. Фенікса не буде( Буде те, що є.

P. S. У Дніпрі все це доволі гарно організовано, печиво дають). І чай. Солодкий.

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...