App Store Google Play

Запуск приватної українсько-американської ракети Alpha запланували на 2020 рік

01.09.2019 09:00
Запуск приватної українсько-американської ракети Alpha запланували на 2020 рік

Запуск ракети “Альфа” українсько-американського аерокосмічного підприємства Firefly Aerospace запланований на перший квартал 2020 року. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Укрінформ.

«Наш перший запуск буде здійснений у першому кварталі 2020 року. Залишайтеся на зв’язку для додаткових подробиць», - повідомили в  Firefly Aerospace.

В компанії також оприлюднили світлину із робітниками перед конструкцією для випробувань малих носіїв. 

«Новозбудований випробувальний стенд номер 4 дозволить здійснити повноцінне випробування збудованих на місці компанією Firefly композитних карбонових структур», - додали у компанії. 

Раніше у Firefly Aerospace розповідали, що нині триває серія випробувань кріогенних баків і карбонових структур. Компанія опублікувалк фото однієї з таких структур - прототипу паливних баків першої ступені ракети та розповіли про її успішне випробування. 

«Протягом випробування ми провели понад 50 циклів, підвищуючи показники аж допоки структура не витримала. Бак перевищив наші очікування на понад 140%», - похизувалися у команді Firefly. 

У березні 2019 року гендиректор Firefly Aerospace Томас Марк‘юзік в інтерв'ю агентству припускав, що запуск відбудеться дещо раніше, 16 грудня 2019 року, з бази військово-повітряних сил США Ванденберг. 

Firefly Aerospace - приватне аерокосмічне підприємство з офісами у м. Остін (штат Техас, США) та м. Дніпро. Виробництво ракети розташоване у Техасі, у той час як українські співробітники компанії у Центрі досліджень та розробки у Дніпрі розробляють частину обладнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...