App Store Google Play

У заплавних лісах Січеславщини військові змагалися у спортивному орієнтуванні і гасили пожежу

1 Вересня 15:00
У заплавних лісах Січеславщини військові змагалися у спортивному орієнтуванні і гасили пожежу

Протягом двох днів у заплавних лісах Самари, що на Січеславщині, проходив Чемпіонат оперативного командування «Схід» зі спортивного орієнтування на місцевості. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ОК "Схід".

«Під час змагань були виконані наступні вправи: за найкоротший час вийти на визначені на карті координати, відпрацьовувалися елементи виживання у складних умовах – пошук їжі та придатної для пиття води у природних умовах, форсування річки та переправа пораненого.
Із незапланованого – було ліквідовано пожежу, яка виникла з вини цивільних осіб. Завдяки злагодженим діям військовослужбовців, загоряння очерету та чагарників вдалося загасити», - зазначив головний суддя змагань, начальник служби фізичної підготовки та спорту оперативного командування «Схід» підполковник Євген Коробка.

За його словами, кращі результати показали команди зенітно-ракетного полку, полку оперативного забезпечення та артилерійської бригади. 


Вперше у Чемпіонаті оперативного командування «Схід» зі спортивного орієнтування на місцевості взяла участь команда 60 бригади корпусу резерву, яка показала високі результати і у подальшому буде брати участь у спортивних заходах оперативного командування.

Під час змагань військові подолали понад 20 кілометрів заплавного лісу, форсували Самару, подолали кілька ярів та байраків тощо.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...