App Store Google Play

У заплавних лісах Січеславщини військові змагалися у спортивному орієнтуванні і гасили пожежу

01.09.2019 15:00
У заплавних лісах Січеславщини військові змагалися у спортивному орієнтуванні і гасили пожежу

Протягом двох днів у заплавних лісах Самари, що на Січеславщині, проходив Чемпіонат оперативного командування «Схід» зі спортивного орієнтування на місцевості. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ОК "Схід".

«Під час змагань були виконані наступні вправи: за найкоротший час вийти на визначені на карті координати, відпрацьовувалися елементи виживання у складних умовах – пошук їжі та придатної для пиття води у природних умовах, форсування річки та переправа пораненого.
Із незапланованого – було ліквідовано пожежу, яка виникла з вини цивільних осіб. Завдяки злагодженим діям військовослужбовців, загоряння очерету та чагарників вдалося загасити», - зазначив головний суддя змагань, начальник служби фізичної підготовки та спорту оперативного командування «Схід» підполковник Євген Коробка.

За його словами, кращі результати показали команди зенітно-ракетного полку, полку оперативного забезпечення та артилерійської бригади. 


Вперше у Чемпіонаті оперативного командування «Схід» зі спортивного орієнтування на місцевості взяла участь команда 60 бригади корпусу резерву, яка показала високі результати і у подальшому буде брати участь у спортивних заходах оперативного командування.

Під час змагань військові подолали понад 20 кілометрів заплавного лісу, форсували Самару, подолали кілька ярів та байраків тощо.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...