App Store Google Play

У заплавних лісах Січеславщини військові змагалися у спортивному орієнтуванні і гасили пожежу

01.09.2019 15:00
У заплавних лісах Січеславщини військові змагалися у спортивному орієнтуванні і гасили пожежу

Протягом двох днів у заплавних лісах Самари, що на Січеславщині, проходив Чемпіонат оперативного командування «Схід» зі спортивного орієнтування на місцевості. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ОК "Схід".

«Під час змагань були виконані наступні вправи: за найкоротший час вийти на визначені на карті координати, відпрацьовувалися елементи виживання у складних умовах – пошук їжі та придатної для пиття води у природних умовах, форсування річки та переправа пораненого.
Із незапланованого – було ліквідовано пожежу, яка виникла з вини цивільних осіб. Завдяки злагодженим діям військовослужбовців, загоряння очерету та чагарників вдалося загасити», - зазначив головний суддя змагань, начальник служби фізичної підготовки та спорту оперативного командування «Схід» підполковник Євген Коробка.

За його словами, кращі результати показали команди зенітно-ракетного полку, полку оперативного забезпечення та артилерійської бригади. 


Вперше у Чемпіонаті оперативного командування «Схід» зі спортивного орієнтування на місцевості взяла участь команда 60 бригади корпусу резерву, яка показала високі результати і у подальшому буде брати участь у спортивних заходах оперативного командування.

Під час змагань військові подолали понад 20 кілометрів заплавного лісу, форсували Самару, подолали кілька ярів та байраків тощо.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...