App Store Google Play

У Дніпрі на місці демонтованих МАФів безперешкодно з'являються нові кіоски

1 Вересня 17:00
У Дніпрі на місці демонтованих МАФів безперешкодно з'являються нові кіоски

На житловому масиві Сонячний у Дніпрі на місці нещодавно знесених МАФів, які нібито порушували правила благоустрою, безперешкодно встановили нові кіоски. Про це у спільноті Самозахист підприємців повідомила Оксана Єськова, передає Дніпроград.

За її словами, міськрада знесла кіоски членів Самозахисту виключно з особистих мотивів. Натомість на місці демонтованих кіосків, просто на їхньому фундаменті, з'явилися аналогічні споруди.

"А скільки було балачок, обіцянок і звинувачень…Позавчора на житловому масиві Сонячний з’явились три нові тимчасові споруди. З’явились на тому самому місті, де було демонтовано торгівельні об’єктів членів ГО «Самозахист підприємців», прямо на їх фундаментах. Кіоски самозахистян дуже сильно дратували міську владу і невідомо чим порушували Правила благоустрою", - написала Оксана Єськова.

При цьому, вона зауважила, що начальник міської інспекції з благоустрою Руслан Мороз обіцяв містянам, що МАФи на цьому місці не з'являться.

"З якою впевненістю з екранів телевізора Руслан Мороз обіцяв, що на тому місті кіоски ніколи не з’являться", - додала пані Оксана.

Наразі Самозахист Підприємців веде судові суперечки з міськрадою щодо знесення їхніх МАФів. Разом із цим, Оксана Єськова зазначає, що ніхто з контролюючих органів дивним чином не звернув увагу на появу нових кіосків.

"Самозахист цього так не залишить! Але виникає питання, яким чином без жодного документа було перевезено та встановлено три тимчасові споруди? Куди дивилась патрульна поліція? За інсайдерською інформацією, з понеділка будуть готуватись документи з КП «Благоустрій міста». Ви що, серйозно?! Панове поліціянти! Коли ж ви нарешті щось почнете робити? Ось же вона, корупція!", - написала Оксана Єськова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...