App Store Google Play

У Дніпрі на місці демонтованих МАФів безперешкодно з'являються нові кіоски

01.09.2019 17:00
У Дніпрі на місці демонтованих МАФів безперешкодно з'являються нові кіоски

На житловому масиві Сонячний у Дніпрі на місці нещодавно знесених МАФів, які нібито порушували правила благоустрою, безперешкодно встановили нові кіоски. Про це у спільноті Самозахист підприємців повідомила Оксана Єськова, передає Дніпроград.

За її словами, міськрада знесла кіоски членів Самозахисту виключно з особистих мотивів. Натомість на місці демонтованих кіосків, просто на їхньому фундаменті, з'явилися аналогічні споруди.

"А скільки було балачок, обіцянок і звинувачень…Позавчора на житловому масиві Сонячний з’явились три нові тимчасові споруди. З’явились на тому самому місті, де було демонтовано торгівельні об’єктів членів ГО «Самозахист підприємців», прямо на їх фундаментах. Кіоски самозахистян дуже сильно дратували міську владу і невідомо чим порушували Правила благоустрою", - написала Оксана Єськова.

При цьому, вона зауважила, що начальник міської інспекції з благоустрою Руслан Мороз обіцяв містянам, що МАФи на цьому місці не з'являться.

"З якою впевненістю з екранів телевізора Руслан Мороз обіцяв, що на тому місті кіоски ніколи не з’являться", - додала пані Оксана.

Наразі Самозахист Підприємців веде судові суперечки з міськрадою щодо знесення їхніх МАФів. Разом із цим, Оксана Єськова зазначає, що ніхто з контролюючих органів дивним чином не звернув увагу на появу нових кіосків.

"Самозахист цього так не залишить! Але виникає питання, яким чином без жодного документа було перевезено та встановлено три тимчасові споруди? Куди дивилась патрульна поліція? За інсайдерською інформацією, з понеділка будуть готуватись документи з КП «Благоустрій міста». Ви що, серйозно?! Панове поліціянти! Коли ж ви нарешті щось почнете робити? Ось же вона, корупція!", - написала Оксана Єськова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...