App Store Google Play

У Дніпрі на місці демонтованих МАФів безперешкодно з'являються нові кіоски

1 Вересня 17:00
У Дніпрі на місці демонтованих МАФів безперешкодно з'являються нові кіоски

На житловому масиві Сонячний у Дніпрі на місці нещодавно знесених МАФів, які нібито порушували правила благоустрою, безперешкодно встановили нові кіоски. Про це у спільноті Самозахист підприємців повідомила Оксана Єськова, передає Дніпроград.

За її словами, міськрада знесла кіоски членів Самозахисту виключно з особистих мотивів. Натомість на місці демонтованих кіосків, просто на їхньому фундаменті, з'явилися аналогічні споруди.

"А скільки було балачок, обіцянок і звинувачень…Позавчора на житловому масиві Сонячний з’явились три нові тимчасові споруди. З’явились на тому самому місті, де було демонтовано торгівельні об’єктів членів ГО «Самозахист підприємців», прямо на їх фундаментах. Кіоски самозахистян дуже сильно дратували міську владу і невідомо чим порушували Правила благоустрою", - написала Оксана Єськова.

При цьому, вона зауважила, що начальник міської інспекції з благоустрою Руслан Мороз обіцяв містянам, що МАФи на цьому місці не з'являться.

"З якою впевненістю з екранів телевізора Руслан Мороз обіцяв, що на тому місті кіоски ніколи не з’являться", - додала пані Оксана.

Наразі Самозахист Підприємців веде судові суперечки з міськрадою щодо знесення їхніх МАФів. Разом із цим, Оксана Єськова зазначає, що ніхто з контролюючих органів дивним чином не звернув увагу на появу нових кіосків.

"Самозахист цього так не залишить! Але виникає питання, яким чином без жодного документа було перевезено та встановлено три тимчасові споруди? Куди дивилась патрульна поліція? За інсайдерською інформацією, з понеділка будуть готуватись документи з КП «Благоустрій міста». Ви що, серйозно?! Панове поліціянти! Коли ж ви нарешті щось почнете робити? Ось же вона, корупція!", - написала Оксана Єськова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...