App Store Google Play

У сквері Героїв біля Дніпропетровської ОДА пройшов фест козацьких традицій

30 Серпня 21:00
У сквері Героїв біля Дніпропетровської ОДА пройшов фест козацьких традицій

Яскрава реконструкція козацького бою, розваги для дітей та дорослих, українські народні пісні та майстер-класи з історичних танців. А ще – величезний казан смачного куліша для всіх гостей. У Дніпрі пройшов фестиваль козацьких традицій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Продемонструвати реконструкцію бою приїхала команда обухівських козаків. Заздалегідь підготували декорації – козацький табір.

За сценарієм, вороги атакують табір козаків – ті мужньо та завзято відбиваються.

В хід ішли шаблі, списи, навіть гармати. Козацьке шоу привернуло увагу відпочивальників у сквері. Глядачам подарували справжнє видовище.

«Козацький бойовий дух – у нашій генетиці. Ми, сучасні українці, такі ж самі завзяті, героїчні, величні, як і наші славні предки. Маємо пам’ятати про їхні подвиги», – сказав перший заступник голови громадської ради Дніпропетровської ОДА Віктор Кучинський.

На фесті лунали українські пісні, грали бандуристи. Дійство супроводжував дніпровський хор «Січеслав» із Діївки. 

«Козаки – наші предки. Це добре озброєні чоловіки, мужні та сміливі, – поділився гість фесту Іван Хорішко. – Мені дуже цікаво було подивитися на бій, особливо – як стріляють старі гармати» .

У величезному 75-літровому казані приготували куліш. Традиційною козацькою стравою нагодували всіх бажаючих. 

З ініціативою провести фест вийшла Дніпропетровська ОДА. Організували козацьке свято громадські організації «Кодацьке військо Запорозьке», «Кодацька паланка» та молодіжний спортивно-патріотичний клуб «Обухівська Січ»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...