App Store Google Play

У сквері Героїв біля Дніпропетровської ОДА пройшов фест козацьких традицій

30.08.2019 21:00
У сквері Героїв біля Дніпропетровської ОДА пройшов фест козацьких традицій

Яскрава реконструкція козацького бою, розваги для дітей та дорослих, українські народні пісні та майстер-класи з історичних танців. А ще – величезний казан смачного куліша для всіх гостей. У Дніпрі пройшов фестиваль козацьких традицій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Продемонструвати реконструкцію бою приїхала команда обухівських козаків. Заздалегідь підготували декорації – козацький табір.

За сценарієм, вороги атакують табір козаків – ті мужньо та завзято відбиваються.

В хід ішли шаблі, списи, навіть гармати. Козацьке шоу привернуло увагу відпочивальників у сквері. Глядачам подарували справжнє видовище.

«Козацький бойовий дух – у нашій генетиці. Ми, сучасні українці, такі ж самі завзяті, героїчні, величні, як і наші славні предки. Маємо пам’ятати про їхні подвиги», – сказав перший заступник голови громадської ради Дніпропетровської ОДА Віктор Кучинський.

На фесті лунали українські пісні, грали бандуристи. Дійство супроводжував дніпровський хор «Січеслав» із Діївки. 

«Козаки – наші предки. Це добре озброєні чоловіки, мужні та сміливі, – поділився гість фесту Іван Хорішко. – Мені дуже цікаво було подивитися на бій, особливо – як стріляють старі гармати» .

У величезному 75-літровому казані приготували куліш. Традиційною козацькою стравою нагодували всіх бажаючих. 

З ініціативою провести фест вийшла Дніпропетровська ОДА. Організували козацьке свято громадські організації «Кодацьке військо Запорозьке», «Кодацька паланка» та молодіжний спортивно-патріотичний клуб «Обухівська Січ»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...