App Store Google Play

Дніпряни побоюються, що "пофарбований" Центральний міст може обвалитися

30 Серпня 15:00
Дніпряни побоюються, що "пофарбований" Центральний міст може обвалитися

Після обвалу мосту в Харківській області дніпряни занепокоєні тим, що його долю може повторити і багатостраждальний Центральний міст. Наразі активісти та просто небайдужі дніпряни викладають у мережу фотографії, на яких можна чітко побачити, що пофарбовані опори майже зруйновані й потребують негайної заміни, передає Дніпроград.

Так, наприклад Олександр Зудіков зауважує, що харківський міст обвалився через прогнилі та деформовані балки. Такі ж ознаки руйнування можна побачити і на "капітально відремонтованому" Центральному мості в Дніпрі.

"Ви пам'ятаєте як обвалився нещасний міст в Харкові на днях? Там чітко видно руйнування місць кріплення балок на опорах через руйнування бетону під впливом корозії арматури і розтріскування його від затікання води і морозів. Так ось, на YouTube мер міста "N" заявив, що всі пошкоджені елементи моста замінені!", - пише пан Олександр.

Разом із цим, дніпрянин зауважує, що фотографії низової частини Центрального мосту свідчать про те, що аварійні частини переправи замінені не були, отже існує загроза обвалу.

"Ви бачите на фото скільки ще потрібно замінити елементів (саме замінити, а не замазати на швидку руку як зробили на всьому мосту), будівельники просто не встигнуть, та й доведеться напевно ще на сто тисяч мільйонів гривень додатково закупити німецької хімії, так як її в пориві підготовки здачі об'єкта вже розтринькали на обробку бетонних відбійників на в'їзді на міст (зверніть увагу, що у відбійниках навіть тріщини не замазали перед обробкою", - додав Олександр Зудіков.

Як виглядає міст знизу - можна побачити на фото.

Варто зазначити, Центральний міст закрили на ремонт 1 березня 2017 року. Відтоді ремонт переправи обійшовся міському бюджету майже у півмільярда гривень. Міська влада на чолі з Борисом Філатовим неодноразово переносила дату завершення капітального ремонту. Наразі прокуратура розслідує розкрадання коштів на ремонті Центрального мосту, що можуть сягнути 30% від загальних витрат.

Борис Філатов постійно наголошував, що ремонт робиться якісно, проте дніпряни спостерігають протилежне. Так, восени на мості нахилився ліхтарний стовп. Пізніше впав світлофор. Було також помічено, що будівельники висипають будсміття просто у річку. До того ж, через дії будівельників, загорілися кабелі інтернет-провайдерів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...