App Store Google Play

Дніпряни побоюються, що "пофарбований" Центральний міст може обвалитися

30.08.2019 15:00
Дніпряни побоюються, що "пофарбований" Центральний міст може обвалитися

Після обвалу мосту в Харківській області дніпряни занепокоєні тим, що його долю може повторити і багатостраждальний Центральний міст. Наразі активісти та просто небайдужі дніпряни викладають у мережу фотографії, на яких можна чітко побачити, що пофарбовані опори майже зруйновані й потребують негайної заміни, передає Дніпроград.

Так, наприклад Олександр Зудіков зауважує, що харківський міст обвалився через прогнилі та деформовані балки. Такі ж ознаки руйнування можна побачити і на "капітально відремонтованому" Центральному мості в Дніпрі.

"Ви пам'ятаєте як обвалився нещасний міст в Харкові на днях? Там чітко видно руйнування місць кріплення балок на опорах через руйнування бетону під впливом корозії арматури і розтріскування його від затікання води і морозів. Так ось, на YouTube мер міста "N" заявив, що всі пошкоджені елементи моста замінені!", - пише пан Олександр.

Разом із цим, дніпрянин зауважує, що фотографії низової частини Центрального мосту свідчать про те, що аварійні частини переправи замінені не були, отже існує загроза обвалу.

"Ви бачите на фото скільки ще потрібно замінити елементів (саме замінити, а не замазати на швидку руку як зробили на всьому мосту), будівельники просто не встигнуть, та й доведеться напевно ще на сто тисяч мільйонів гривень додатково закупити німецької хімії, так як її в пориві підготовки здачі об'єкта вже розтринькали на обробку бетонних відбійників на в'їзді на міст (зверніть увагу, що у відбійниках навіть тріщини не замазали перед обробкою", - додав Олександр Зудіков.

Як виглядає міст знизу - можна побачити на фото.

Варто зазначити, Центральний міст закрили на ремонт 1 березня 2017 року. Відтоді ремонт переправи обійшовся міському бюджету майже у півмільярда гривень. Міська влада на чолі з Борисом Філатовим неодноразово переносила дату завершення капітального ремонту. Наразі прокуратура розслідує розкрадання коштів на ремонті Центрального мосту, що можуть сягнути 30% від загальних витрат.

Борис Філатов постійно наголошував, що ремонт робиться якісно, проте дніпряни спостерігають протилежне. Так, восени на мості нахилився ліхтарний стовп. Пізніше впав світлофор. Було також помічено, що будівельники висипають будсміття просто у річку. До того ж, через дії будівельників, загорілися кабелі інтернет-провайдерів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...