App Store Google Play

Правовий комітет Ради отримав законопроєкт про перейменування Дніпропетровської на Січеславську

29.08.2019 19:00
Правовий комітет Ради отримав законопроєкт про перейменування Дніпропетровської на Січеславську

Комітет Верховної Ради з правової політики та правосуддя передав дев’ятому скликанню парламенту законопроєкти про перейменування Дніпропетровської області в Січеславську та Кіровоградської в Кропивницьку. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на повідомлення Андрія Парубія, передає Дніпроград.

«Комітет подав тільки два законопроєкти як перехідні зміни до Конституції, що стосуються перейменування областей: Кіровоградської на Кропивницького і відповідно Дніпропетровської на Січеславську», — сказав він.

Спікер зазначив, що підтримує скасування недоторканності, які були передані дев’ятому скликанню на групі з підготовки першої сесії.

7-го лютого 2019 року 240 народних депутатів звернулися до Конституційного Суду з пропозицією перейменувати Дніпропетровську область в Січеславську. Вже 2-го квітня суд визнав рішення депутатів законним.

Законопроект щодо декомунізації Дніпропетровської області, який у минулому скликанні мав номер 9310-1, у новому скликанні зареєстрований під номером 0968. 

Нагадаємо, що протягом минулого року в області активно діє рух "Громадська підтримка "СічеславськаТАК", яка провела по області низку обговорень, наукових круглих столів, дискусій та інше. Активісти залучили до ініціативи лідерів суспільної думки, краєзнавців, депутатів та інших.

Нову назву області підтримує низка відомих людей в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...