App Store Google Play

Правовий комітет Ради отримав законопроєкт про перейменування Дніпропетровської на Січеславську

29.08.2019 19:00
Правовий комітет Ради отримав законопроєкт про перейменування Дніпропетровської на Січеславську

Комітет Верховної Ради з правової політики та правосуддя передав дев’ятому скликанню парламенту законопроєкти про перейменування Дніпропетровської області в Січеславську та Кіровоградської в Кропивницьку. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на повідомлення Андрія Парубія, передає Дніпроград.

«Комітет подав тільки два законопроєкти як перехідні зміни до Конституції, що стосуються перейменування областей: Кіровоградської на Кропивницького і відповідно Дніпропетровської на Січеславську», — сказав він.

Спікер зазначив, що підтримує скасування недоторканності, які були передані дев’ятому скликанню на групі з підготовки першої сесії.

7-го лютого 2019 року 240 народних депутатів звернулися до Конституційного Суду з пропозицією перейменувати Дніпропетровську область в Січеславську. Вже 2-го квітня суд визнав рішення депутатів законним.

Законопроект щодо декомунізації Дніпропетровської області, який у минулому скликанні мав номер 9310-1, у новому скликанні зареєстрований під номером 0968. 

Нагадаємо, що протягом минулого року в області активно діє рух "Громадська підтримка "СічеславськаТАК", яка провела по області низку обговорень, наукових круглих столів, дискусій та інше. Активісти залучили до ініціативи лідерів суспільної думки, краєзнавців, депутатів та інших.

Нову назву області підтримує низка відомих людей в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...