App Store Google Play

Правовий комітет Ради отримав законопроєкт про перейменування Дніпропетровської на Січеславську

29 Серпня 19:00
Правовий комітет Ради отримав законопроєкт про перейменування Дніпропетровської на Січеславську

Комітет Верховної Ради з правової політики та правосуддя передав дев’ятому скликанню парламенту законопроєкти про перейменування Дніпропетровської області в Січеславську та Кіровоградської в Кропивницьку. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на повідомлення Андрія Парубія, передає Дніпроград.

«Комітет подав тільки два законопроєкти як перехідні зміни до Конституції, що стосуються перейменування областей: Кіровоградської на Кропивницького і відповідно Дніпропетровської на Січеславську», — сказав він.

Спікер зазначив, що підтримує скасування недоторканності, які були передані дев’ятому скликанню на групі з підготовки першої сесії.

7-го лютого 2019 року 240 народних депутатів звернулися до Конституційного Суду з пропозицією перейменувати Дніпропетровську область в Січеславську. Вже 2-го квітня суд визнав рішення депутатів законним.

Законопроект щодо декомунізації Дніпропетровської області, який у минулому скликанні мав номер 9310-1, у новому скликанні зареєстрований під номером 0968. 

Нагадаємо, що протягом минулого року в області активно діє рух "Громадська підтримка "СічеславськаТАК", яка провела по області низку обговорень, наукових круглих столів, дискусій та інше. Активісти залучили до ініціативи лідерів суспільної думки, краєзнавців, депутатів та інших.

Нову назву області підтримує низка відомих людей в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...