App Store Google Play

Кам’янські комунальники вперше без торгів зливають 130 мільйонів на маршрутки Аtaman

28 Серпня 18:45
Кам’янські комунальники вперше без торгів зливають 130 мільйонів на маршрутки Аtaman

КП «Кам’янське автотранспортне підприємство 042802» (Дніпропетровська обл) 12 і 14 серпня повідомило про намір укласти дві угоди з ТОВ «Комтранскомплект» про закупівлю автобусів малого класу на загальну суму 129,60 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

На поточний рік комунальники замовляють 60 автобусів Ataman А092Н6 Євро 5 на 22 місця і 52 пасажира виробництва АТ «Черкаський автобус» у 2019 році по 2,16 млн грн.

У березні КП «Тростянецькомунсервіс» купило такий самий автобус за 2,15 млн грн.

Гарантійний строк становить два роки або 100 тис км пробігу. Передбачено аванс 75%.

Закупівлю автобусів уперше за час існування «Прозорро» провели за переговорною процедурою через «відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин)».

В обґрунтуванні замовник повідомив, що 7 серпня відбулось сьоме позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Воно стосувалося понад півтисячі скарг мешканців від початку року переважно на технічний стан автобусів. Наприклад, 23 квітня в автобуса на маршруті 22б відмовили гальма, 6 серпня біля будинку №63 на вулиці Романківській горів автобус Богдан А091 2003 року випуску на маршруті 24, а взимку багато автобусів через знос не виїхали на маршрут.

За результатами перевірки технічного стану парку перевізників поліція притягнула до адміністративної відповідальності осіб, які випускали на лінію автобуси, котрі не відповідали вимогам безпеки дорожнього руху та не проходили обов’язковий технічний контроль, а Укртрансбезпека склала приписи щодо усунення порушень закону.

Комісія вирішила «для усунення монополії в місті» створити муніципальний автобусний парку на базі КП «КАТП 042802» та визначила технічні характеристики для закупівлі автобусів. Комунальники вивчили ринок автобусів малого класу (Еталон А081, Богдан А22, ЗАЗ А10, МАЗ, Аtaman А092Н6) на відповідність затвердженим комісією технічним характеристикам та вирішили, що їм усім відповідає тільки автобус Аtaman А092Н6.

Черкаський «Комтранскомплект» на чолі з екс-членом ревізійної комісії «Черкаського автобусу» Іваном Лозовим належить Володимиру Подосьонову з Вишгорода під Києвом.

Фірма є дистриб’ютором «Черкаського автобусу» і володіє ПрАТ «Ісузу-Атаман Україна».

За даними системи «YouControl», свого часу засновником «Комтранскомплекту» на чолі з Андрієм Ушкаловим був Олександр Даньшов, а до того посади займав Владислав Лисиця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...