App Store Google Play

Головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського випустили із СІЗО

28 Серпня 19:30
Головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського випустили із СІЗО

Колишнього головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського, якого підозрюють у державній зраді, випустили з СІЗО під особисте зобов'язання. Про це повідомляє "Громадське", передає Дніпроград.

Вишинського відпустили з-під варти відразу ж після відповідного рішення суду.

Тепер Вишинський зобов'язаний з'являтися до суду на першу вимогу, повідомляти про зміну місця проживання і не спілкуватися зі свідками своєї справи.

Київський апеляційний суд скасував постанову Подільського районного суду Києва, який продовжив арешт Вишинського на 2 місяці. Апеляцію подав захист головного редактора "РИА Новости-Украина".

Раніше до Вишинського в СІЗО приїжджала уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова. Вона намагалася вмовити Кирила Вишинського погодиться на обмін утримуваними особами між Україною і РФ, від якого він раніше відмовився.

У своїй статті для DT.UA прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов писав про те, що Кирило Вишинський може втекти з України після засідання суду, якщо йому не продовжать арешт.

Як відомо, Конституційний суд України визнав неконституційною ч. 5 ст. 176, за якою при обранні запобіжного заходу підозрюваним і обвинуваченим у тероризмі, державній зраді, сепаратизмі та участі у незаконних збройних формуваннях суди безальтернативно повинні були призначати утримання під вартою. Тепер їм можна призначити більш м'який запобіжний захід — домашній арешт або вихід під заставу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...