App Store Google Play

Головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського випустили із СІЗО

28.08.2019 19:30
Головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського випустили із СІЗО

Колишнього головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського, якого підозрюють у державній зраді, випустили з СІЗО під особисте зобов'язання. Про це повідомляє "Громадське", передає Дніпроград.

Вишинського відпустили з-під варти відразу ж після відповідного рішення суду.

Тепер Вишинський зобов'язаний з'являтися до суду на першу вимогу, повідомляти про зміну місця проживання і не спілкуватися зі свідками своєї справи.

Київський апеляційний суд скасував постанову Подільського районного суду Києва, який продовжив арешт Вишинського на 2 місяці. Апеляцію подав захист головного редактора "РИА Новости-Украина".

Раніше до Вишинського в СІЗО приїжджала уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова. Вона намагалася вмовити Кирила Вишинського погодиться на обмін утримуваними особами між Україною і РФ, від якого він раніше відмовився.

У своїй статті для DT.UA прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов писав про те, що Кирило Вишинський може втекти з України після засідання суду, якщо йому не продовжать арешт.

Як відомо, Конституційний суд України визнав неконституційною ч. 5 ст. 176, за якою при обранні запобіжного заходу підозрюваним і обвинуваченим у тероризмі, державній зраді, сепаратизмі та участі у незаконних збройних формуваннях суди безальтернативно повинні були призначати утримання під вартою. Тепер їм можна призначити більш м'який запобіжний захід — домашній арешт або вихід під заставу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...