App Store Google Play

Дніпряни скаржаться на вбивства тварин: поліції байдуже

28 Серпня 11:15
Дніпряни скаржаться на вбивства тварин: поліції байдуже

У соціальних мережах з'являється все більше скарг від мешканців Дніпра на те, що їхні домашні тварини стають жертвами садистів, передає Дніпроград.

Так, наприклад, дніпрянка Ганна Носенко розповіла свою історію, в якій віддзеркалюється загальна ситуація з жорстоким поводженням з тваринами у місті. 

"Убили нашого кота Тішку. Вдень, в приватному секторі, де будинки один від одного на відстані 10-20 метрів. Убили з рушниці, звалили замертво одним пострілом", - пише пані Ганна.

При цьому, вона відзначає, що на місце вбивства пухнастого одразу був викликаний наряд поліції.

"Ми викликали поліцію. Приїхав наряд, поговорив з нами, відмовився викликати СОГ, поговорив з мерзотою. Мені при цій розмові бути присутньою не дозволили. Чула тільки питання: «де рушниця?», На що була отримана відповідь «продав» і далі все... Мама написала заяву, але їй не дали ніяких "корішків", нічого такого як можна було б  її відстежити. Я дзвонила багато разів і на гарячу лінію і в сам відділок, але там мені жорстко хамили, кидали трубку і просто знущалися. Після трьох зареєстрованих скарг, десятка дзвінків з різних «гарячих ліній» приїхала СОГ. Взяли ще раз свідчення у мами, я буквально за руку приводила до них свідків і сусідів, чиїх котів це чудовисько теж застрелило", - додала Ганна Носенко.

Втім, такий тиск з боку постраждалої сторони не змусила поліцію діяти реально. Заява не була зареєстрована в ЄРДР, а вбивця тварин продовжує спокійно жити серед сусідів.

"Поліція знущається, злочину в цьому вони не бачать. Про вбитого хлопчика в якого від стрільби зрикошетила куля, не чули. Про дніпровських маніяків, на рахунку яких 18 розкритих вбивств, і які починали саме з тварин теж не чули. Про жорстоке поводження з тваринами відверто сміються - "ну вбили кота, буває", - підсумувала Ганна Носенко.

Слід відзначити, що полювання на тварин - як безпритульних, так і хатніх - стали останнім часом нормою в Дніпрі. Також майже щодня трапляються випадки садистської поведінки по відношенню до тварин. Всі ці випадки залишаються абсолютно безкарними з боку правоохоронців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...