App Store Google Play

93-тя бригада закінчила навчання Combined Resolve у Німеччині

27.08.2019 12:00
93-тя бригада закінчила навчання Combined Resolve у Німеччині

На базі багатонаціонального центру Хоенфельс у Німеччині завершилася активна фаза військових навчань Combined Resolve XII, у яких брали участь військові 93 ОМБр Холодний Яр. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу бригади.

Зазначається, що механізована рота 93-ї бригади “Холодний Яр”успішно виконала поставлені завдання, продемонструвала злагодженість та професійність на всіх етапах навчань.

“Рота продемонструвала вміння швидко долати значні відстані у важких умовах. Підрозділи активно діяли в обороні та наступі, використовуючи бойовий досвід та демонструючи його нашим партнерам. Утім, механіки-водії не продемонстрували вправність на ґрунтових гірських дорогах вночі та вдень”, – підсумував керівник українського контингенту на маневрах полковник Руслан Шевчук.

За проявлені ініціативу та професіоналізм під час активної фази навчань найкращих військовослужбовців нагороджено пам’ятними відзнаками 93 омбр.

Зокрема, нагородами військової частини відзначені командир роти капітан Олександр Борщ, командир взводу молодший сержант Дмитро Циганок, гранатометник солдат Юрій Павлюченко.

“За оцінкою американських спостерігачів-інструкторів, рота вразила партнерів швидкими та рішучими діями, нестандартними рішеннями, які більш притаманні бойовим умовам. Така «агресивність» дій часто ставала неочікуваною для умовного противника і давала ефективні результати”, – розповіли в бригаді “Холодний Яр”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...