App Store Google Play

93-тя бригада закінчила навчання Combined Resolve у Німеччині

27.08.2019 12:00
93-тя бригада закінчила навчання Combined Resolve у Німеччині

На базі багатонаціонального центру Хоенфельс у Німеччині завершилася активна фаза військових навчань Combined Resolve XII, у яких брали участь військові 93 ОМБр Холодний Яр. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу бригади.

Зазначається, що механізована рота 93-ї бригади “Холодний Яр”успішно виконала поставлені завдання, продемонструвала злагодженість та професійність на всіх етапах навчань.

“Рота продемонструвала вміння швидко долати значні відстані у важких умовах. Підрозділи активно діяли в обороні та наступі, використовуючи бойовий досвід та демонструючи його нашим партнерам. Утім, механіки-водії не продемонстрували вправність на ґрунтових гірських дорогах вночі та вдень”, – підсумував керівник українського контингенту на маневрах полковник Руслан Шевчук.

За проявлені ініціативу та професіоналізм під час активної фази навчань найкращих військовослужбовців нагороджено пам’ятними відзнаками 93 омбр.

Зокрема, нагородами військової частини відзначені командир роти капітан Олександр Борщ, командир взводу молодший сержант Дмитро Циганок, гранатометник солдат Юрій Павлюченко.

“За оцінкою американських спостерігачів-інструкторів, рота вразила партнерів швидкими та рішучими діями, нестандартними рішеннями, які більш притаманні бойовим умовам. Така «агресивність» дій часто ставала неочікуваною для умовного противника і давала ефективні результати”, – розповіли в бригаді “Холодний Яр”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...