App Store Google Play

93-тя бригада закінчила навчання Combined Resolve у Німеччині

27 Серпня 12:00
93-тя бригада закінчила навчання Combined Resolve у Німеччині

На базі багатонаціонального центру Хоенфельс у Німеччині завершилася активна фаза військових навчань Combined Resolve XII, у яких брали участь військові 93 ОМБр Холодний Яр. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу бригади.

Зазначається, що механізована рота 93-ї бригади “Холодний Яр”успішно виконала поставлені завдання, продемонструвала злагодженість та професійність на всіх етапах навчань.

“Рота продемонструвала вміння швидко долати значні відстані у важких умовах. Підрозділи активно діяли в обороні та наступі, використовуючи бойовий досвід та демонструючи його нашим партнерам. Утім, механіки-водії не продемонстрували вправність на ґрунтових гірських дорогах вночі та вдень”, – підсумував керівник українського контингенту на маневрах полковник Руслан Шевчук.

За проявлені ініціативу та професіоналізм під час активної фази навчань найкращих військовослужбовців нагороджено пам’ятними відзнаками 93 омбр.

Зокрема, нагородами військової частини відзначені командир роти капітан Олександр Борщ, командир взводу молодший сержант Дмитро Циганок, гранатометник солдат Юрій Павлюченко.

“За оцінкою американських спостерігачів-інструкторів, рота вразила партнерів швидкими та рішучими діями, нестандартними рішеннями, які більш притаманні бойовим умовам. Така «агресивність» дій часто ставала неочікуваною для умовного противника і давала ефективні результати”, – розповіли в бригаді “Холодний Яр”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...