App Store Google Play

Восени обіцяють завершити ремонт стратегічної дороги між Дніпром і Маріуполем

24 Серпня 13:00
Восени обіцяють завершити ремонт стратегічної дороги між Дніпром і Маріуполем

Зі стратегічного для країни коридору Н-08 здійснюється рух до зони ООС військової техніки, особового складу Збройних сил і Нацгвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху. Про це повідомляє прес-служба «Укравтодору», передає Дніпроград з посиланням на Уніан.

Керівник державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор») Славомір Новак розраховує восени завершити роботи з ремонту дороги між Дніпром і Маріуполем.

«Роботи на цій дорозі тривають цілодобово, тому вірю, що вже восени цього року можна буде їхати від Дніпра до Маріуполя якісною безпечною дорогою», - цитує Новака прес-служба агентства.

Керівник держагентства також додав, що в Україні з 2018 року нарешті запроваджено надійний інструмент фінансування, який в Європі працює вже десятиліттями, а Дорожній фонд – це великий успіх для країни, який закладає фундамент подальшого розвитку галузі на роки вперед.

Повідомляється, що тільки за перший рік роботи перевиконання надходжень до Дорожнього фонду становило 1,9 млрд грн, з яких 1,2 млрд спрямовано на ремонт стратегічно важливого відрізку дороги Н-08 в Запорізькій і Донецькій областях, оскільки ним здійснюється рух до зони ООС військової техніки, особового складу Збройних сил і Нацгвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху.

Зазначаэться, що рішення про збільшення обсягів фінансування на ремонтно-будівельні роботи було прийнято урядом 14 серпня 2019 року. Згідно з ним, запропоновано спрямувати додаткові кошти в сумі 1,24 млрд грн на продовження ремонту автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь.

У Запорізькій області роботи на трьох (з чотирьох) відрізків вже завершені. У Донецькій області, де проводиться капітальний ремонт дороги від Маріуполя в напрямку Запоріжжя, також роботи частково завершені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...