App Store Google Play

Восени обіцяють завершити ремонт стратегічної дороги між Дніпром і Маріуполем

24 Серпня 13:00
Восени обіцяють завершити ремонт стратегічної дороги між Дніпром і Маріуполем

Зі стратегічного для країни коридору Н-08 здійснюється рух до зони ООС військової техніки, особового складу Збройних сил і Нацгвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху. Про це повідомляє прес-служба «Укравтодору», передає Дніпроград з посиланням на Уніан.

Керівник державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор») Славомір Новак розраховує восени завершити роботи з ремонту дороги між Дніпром і Маріуполем.

«Роботи на цій дорозі тривають цілодобово, тому вірю, що вже восени цього року можна буде їхати від Дніпра до Маріуполя якісною безпечною дорогою», - цитує Новака прес-служба агентства.

Керівник держагентства також додав, що в Україні з 2018 року нарешті запроваджено надійний інструмент фінансування, який в Європі працює вже десятиліттями, а Дорожній фонд – це великий успіх для країни, який закладає фундамент подальшого розвитку галузі на роки вперед.

Повідомляється, що тільки за перший рік роботи перевиконання надходжень до Дорожнього фонду становило 1,9 млрд грн, з яких 1,2 млрд спрямовано на ремонт стратегічно важливого відрізку дороги Н-08 в Запорізькій і Донецькій областях, оскільки ним здійснюється рух до зони ООС військової техніки, особового складу Збройних сил і Нацгвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху.

Зазначаэться, що рішення про збільшення обсягів фінансування на ремонтно-будівельні роботи було прийнято урядом 14 серпня 2019 року. Згідно з ним, запропоновано спрямувати додаткові кошти в сумі 1,24 млрд грн на продовження ремонту автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь.

У Запорізькій області роботи на трьох (з чотирьох) відрізків вже завершені. У Донецькій області, де проводиться капітальний ремонт дороги від Маріуполя в напрямку Запоріжжя, також роботи частково завершені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...