App Store Google Play

Дніпряни вийдуть на мітинг проти жорстокого поводження з тваринами

24 Серпня 19:00
Дніпряни вийдуть на мітинг проти жорстокого поводження з тваринами

15 вересня представники руху UAnimals у Дніпрі вийдуть на акцію, яка має привернути увагу до проблеми жорстокого поводження з тваринами. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наше Місто.

Віталій Біловол, представник патрульної поліції наголосив, що викликів щодо жорстокого поводження з тваринами стало більше.

«За минулий рік спецлінії 102 надійшло 117 звернень громадян щодо жорстокого поводження з тваринами, на які відреагували патрульні. Жорстоке поводження з тваринами, їх мордування або вчинення інших дій, що призвели до їх мучення, каліцтва чи загибелі, за ст. 89 КУпАП тягнуть за собою накладення штрафу від 9 до 21 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Втім, Знущання над тваринами вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, за ст. 299 ККУ караються штрафом до 50 Неоподатковуваних Мінімумів або арештом на строк до 6 місяців. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього,- караються штрафом до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 2 років. На сьогодні таких викликів вже 192. Поліція також долучиться до маршу для охорони порядку, а деякі поліцейські відвідають його також і просто як громадяни міста», - сказав він.

Оксана Семехiна, волонтер, співзасновник Маршу наголосила. Що це сімейна акція.

«Ми просимо приходити з дітьми, адже піклування про тварин – це те, чому треба навчати з дитинства. Ми закликаємо містян роздрукувати та намалювати плакати на марш, адже проблем багато і вони є», - сказала вона.

«У неділю, 15 вересня, о 12:00 за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбудеться головна гуманістична подія країни. Мешканці усіх обласних центрів одночасно пройдуть головними вулицями міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості. Пройде Всеукраїнський марш і у Дніпрі, де організатором події виступить ГІ «Клуб соціального розвитку» та БО фонд «Право на життя». У фейсбуці можна знайти усю додаткову інформацію щодо Маршу. Закликаємо усіх долучатися. За тиждень до події також буде «неділя гуманності» - ми плануємо провести низку цікавих івентів», - сказав Локі фон Дорн, засновник Клубу соціального розвитку.

Марш у Дніпрі відбудеться 15 вересня о 12:00 і стартуватиме з Європейської площі біля ЦУМу і Французької каруселі. Слідкувати за новинами маршу у Дніпрі можна на сторінці події: https://www.facebook.com/events/2974033219289918/.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...