App Store Google Play

Охлократичний переворот в Україні

23 Серпня 10:30
Охлократичний переворот в Україні

Мене не дивує ситуація, коли один із новообраних депутатів від президентської партії Слуга народу не шукає слів на адресу журналістки, питання якої йому не подобаються.

Мене не дивує, що соратники цього депутата не намагаються його засудити, хоча раніше такі ж витівки з боку старої політичної еліти змушували їх виступати з жорсткими заявами і влаштовувати флешмоби.

Мене не дивує, що більшість українських медіа не виступають на захист своєї колеги, хоча раніше можна було б очікувати зовсім іншої реакції.

Все це підтверджує те, що я продовжую говорити після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах, і після того як створена під його прізвище партія отримала більшість у Верховній Раді України. Ми з вами стали свідками справжнього охлократичного перевороту, який був влаштований олігархічними колами і певними представниками політичної еліти, які сподіваються за короткий час використати ті ресурси, які ще залишились у нашій державі.

Дивуватись тому, що такий охлократичний переворот підтримала більшість українського населення, теж не варто. Більшість українського населення ще кілька десятиріч тому підтримувала владу інших охлократів — Комуністичну партію України, і не усвідомлювала, як розвивається цивілізований світ. Можна сказати, що більшість наших співвітчизників і досі цього не усвідомлюють. Та наше з вами завдання — робити все можливе, щоб вони до цього цивілізованого світу потрапили. Навіть якщо їм доведеться гірко розплатитися за свою участь у цьому охлократичному перевороті як виборців.

Але для того, щоб ми це завдання виконували, нам треба захищати журналістів. Нам треба не боятися захищати. Не боятись тих представників охлократів, які потрапляють до парламенту чи президентського офісу. Ці люди не зможуть керувати країною. Їх правління все одно закінчиться крахом, хто би що зараз не думав.

Розумію, що в людей завжди є сподівання на краще. Та охлократія не може бути дорогою до кращого. Туди веде тільки боротьба з охлократією і створення цивілізованої демократичної держави, в якій депутати не будуть так розмовляти з журналістами.

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...