App Store Google Play

Як тільки громадянам заборонили ходити і дивитись на хід робіт, з'ясувалося, що Центральний міст готовий

22 Серпня 15:45
Як тільки громадянам заборонили ходити і дивитись на хід робіт, з'ясувалося, що Центральний міст готовий

За словами заступника мера Дніпра Михайла Лисенка, міст практично відремонтований. Його готовність  можна оцінити, як 95%. На першому етапі робіт було обстежено балки мосту, частину з них замінили, частину — «пролікували» за допомогою спеціальних зміцнювальних матеріалів. Потім була проведена заміна гідроізоляції. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 9 канал.

Такі оптимістичні заяви Михайло Лисенко зробив одразу після того, як міська рада перекрила рух переправою для пішоходів та велосипедистів.

«Ми замінили всю гідроізоляцію на мосту. Це один з найсучасніших матеріалів — точно така ж гідроізоляція використовувалася при будівництві Ересунського мосту, який з’єднує Данію і Швецію. Ми замінили вирівнюючий шар, все асфальтне покриття і встановили деформаційні шви, які не були передбачені проектом, — їх не було», — розповів Михайло Лисенко.

Також було встановлено бар’єр, що розділяє зустрічні смуги, розширена пішохідно-велосипедна зона.

«Протягом 10 днів ми завершимо монтаж тролейбусних ліній. Ми запускаємо тролейбусний маршрут на житловий масив Сонячний - раніше цього маршруту не було», — повідомив Лисенко.

При цьому, в планах робіт, які опубліковані у тендерній документації, ремонт Центрального мосту мав тривати до 2020 року. Втім, вочевидь, "диво" сталося після парі Бориса Філатова та Володимира Зеленського. 

Наразі залишається відкритим питання про якість реконструкції. При цьому, слід пам'ятати про опубліковані фото Центрального мосту "знизу", де навіть після проведеного "капітального ремонту" можна побачити тріщини та деформовані балки.

Нагадаємо, що навесні 2017-го заступник міського голови Михайло Лисенко зазначав, що міст буде відремонтований, максимум, до грудня 2017-го.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...