App Store Google Play

Як тільки громадянам заборонили ходити і дивитись на хід робіт, з'ясувалося, що Центральний міст готовий

22.08.2019 15:45
Як тільки громадянам заборонили ходити і дивитись на хід робіт, з'ясувалося, що Центральний міст готовий

За словами заступника мера Дніпра Михайла Лисенка, міст практично відремонтований. Його готовність  можна оцінити, як 95%. На першому етапі робіт було обстежено балки мосту, частину з них замінили, частину — «пролікували» за допомогою спеціальних зміцнювальних матеріалів. Потім була проведена заміна гідроізоляції. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 9 канал.

Такі оптимістичні заяви Михайло Лисенко зробив одразу після того, як міська рада перекрила рух переправою для пішоходів та велосипедистів.

«Ми замінили всю гідроізоляцію на мосту. Це один з найсучасніших матеріалів — точно така ж гідроізоляція використовувалася при будівництві Ересунського мосту, який з’єднує Данію і Швецію. Ми замінили вирівнюючий шар, все асфальтне покриття і встановили деформаційні шви, які не були передбачені проектом, — їх не було», — розповів Михайло Лисенко.

Також було встановлено бар’єр, що розділяє зустрічні смуги, розширена пішохідно-велосипедна зона.

«Протягом 10 днів ми завершимо монтаж тролейбусних ліній. Ми запускаємо тролейбусний маршрут на житловий масив Сонячний - раніше цього маршруту не було», — повідомив Лисенко.

При цьому, в планах робіт, які опубліковані у тендерній документації, ремонт Центрального мосту мав тривати до 2020 року. Втім, вочевидь, "диво" сталося після парі Бориса Філатова та Володимира Зеленського. 

Наразі залишається відкритим питання про якість реконструкції. При цьому, слід пам'ятати про опубліковані фото Центрального мосту "знизу", де навіть після проведеного "капітального ремонту" можна побачити тріщини та деформовані балки.

Нагадаємо, що навесні 2017-го заступник міського голови Михайло Лисенко зазначав, що міст буде відремонтований, максимум, до грудня 2017-го.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...