App Store Google Play

Набережну в Дніпрі за півмільярда ремонтує компанія зі штатом у 18 осіб, - Мішалов

22 Серпня 09:45
Набережну в Дніпрі за півмільярда ремонтує компанія зі штатом у 18 осіб, - Мішалов

Екс-секретар Дніпровської міської ради В'ячеслав Мішалов продовжує вести свій відеоблог, в якому розкриває деталі "великих" проектів чинної  влади міста. Цього разу Мішалов приділив увагу коштовному ремонту Набережної Перемоги. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ютуб канал В'ячеслава Мішалова.

Так, екс-секретар міськради повідомив, що спочатку набережну збиралися ремонтувати приблизно за 70 мільйонів. Втім, вже через деякий час з першим підрядником угоду було розірвано. Ще через декілька місяців був проведений новий тендер, в якому півмільярда гривень на ремонт Набережної Перемоги отримала компанія ТОВ СМД-ІНВЕСТ з Новомосковська.

Мішалов наводить фотографії звичайних будинків, в яких офіційно зареєстрована зазначена компанія. Ба більше, він відзначає, що протягом останнього часу СМД-ІНВЕСТ отримала з міського бюджету Дніпра більше мільярда гривень. При цьому В'ячеслав Мішалов звертає увагу на той факт, що станом на другий квартал 2019 року ця компанія офіційно має лише 18 осіб у своєму штаті. 

"Можна писати бізнес-кейс. Можна відкрити компанію в Новомосковську, в житловому будинку з уставним фондом у 120 тисяч гривень, прийти до Бориса Альбертовича і отримати 1,1 мільярда гривень", - зазначив Мішалов.

Також він звернув увагу на той факт, що постійним конкурентом ТОВ СМД-ІНВЕСТ на торгах виступає одна й та сама компанія, яка має уставний фонд в 100 грн. 

В'ячеслав Мішалов продемонстрував фотографії, на яких зафіксовано як наразі ремонтується Набережна Перемога. За його словами будівельники не дотримуються технічних норм і проводять роботи неякісно. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...