App Store Google Play

Набережну в Дніпрі за півмільярда ремонтує компанія зі штатом у 18 осіб, - Мішалов

22 Серпня 09:45
Набережну в Дніпрі за півмільярда ремонтує компанія зі штатом у 18 осіб, - Мішалов

Екс-секретар Дніпровської міської ради В'ячеслав Мішалов продовжує вести свій відеоблог, в якому розкриває деталі "великих" проектів чинної  влади міста. Цього разу Мішалов приділив увагу коштовному ремонту Набережної Перемоги. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ютуб канал В'ячеслава Мішалова.

Так, екс-секретар міськради повідомив, що спочатку набережну збиралися ремонтувати приблизно за 70 мільйонів. Втім, вже через деякий час з першим підрядником угоду було розірвано. Ще через декілька місяців був проведений новий тендер, в якому півмільярда гривень на ремонт Набережної Перемоги отримала компанія ТОВ СМД-ІНВЕСТ з Новомосковська.

Мішалов наводить фотографії звичайних будинків, в яких офіційно зареєстрована зазначена компанія. Ба більше, він відзначає, що протягом останнього часу СМД-ІНВЕСТ отримала з міського бюджету Дніпра більше мільярда гривень. При цьому В'ячеслав Мішалов звертає увагу на той факт, що станом на другий квартал 2019 року ця компанія офіційно має лише 18 осіб у своєму штаті. 

"Можна писати бізнес-кейс. Можна відкрити компанію в Новомосковську, в житловому будинку з уставним фондом у 120 тисяч гривень, прийти до Бориса Альбертовича і отримати 1,1 мільярда гривень", - зазначив Мішалов.

Також він звернув увагу на той факт, що постійним конкурентом ТОВ СМД-ІНВЕСТ на торгах виступає одна й та сама компанія, яка має уставний фонд в 100 грн. 

В'ячеслав Мішалов продемонстрував фотографії, на яких зафіксовано як наразі ремонтується Набережна Перемога. За його словами будівельники не дотримуються технічних норм і проводять роботи неякісно. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...