App Store Google Play

Набережну в Дніпрі за півмільярда ремонтує компанія зі штатом у 18 осіб, - Мішалов

22.08.2019 09:45
Набережну в Дніпрі за півмільярда ремонтує компанія зі штатом у 18 осіб, - Мішалов

Екс-секретар Дніпровської міської ради В'ячеслав Мішалов продовжує вести свій відеоблог, в якому розкриває деталі "великих" проектів чинної  влади міста. Цього разу Мішалов приділив увагу коштовному ремонту Набережної Перемоги. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ютуб канал В'ячеслава Мішалова.

Так, екс-секретар міськради повідомив, що спочатку набережну збиралися ремонтувати приблизно за 70 мільйонів. Втім, вже через деякий час з першим підрядником угоду було розірвано. Ще через декілька місяців був проведений новий тендер, в якому півмільярда гривень на ремонт Набережної Перемоги отримала компанія ТОВ СМД-ІНВЕСТ з Новомосковська.

Мішалов наводить фотографії звичайних будинків, в яких офіційно зареєстрована зазначена компанія. Ба більше, він відзначає, що протягом останнього часу СМД-ІНВЕСТ отримала з міського бюджету Дніпра більше мільярда гривень. При цьому В'ячеслав Мішалов звертає увагу на той факт, що станом на другий квартал 2019 року ця компанія офіційно має лише 18 осіб у своєму штаті. 

"Можна писати бізнес-кейс. Можна відкрити компанію в Новомосковську, в житловому будинку з уставним фондом у 120 тисяч гривень, прийти до Бориса Альбертовича і отримати 1,1 мільярда гривень", - зазначив Мішалов.

Також він звернув увагу на той факт, що постійним конкурентом ТОВ СМД-ІНВЕСТ на торгах виступає одна й та сама компанія, яка має уставний фонд в 100 грн. 

В'ячеслав Мішалов продемонстрував фотографії, на яких зафіксовано як наразі ремонтується Набережна Перемога. За його словами будівельники не дотримуються технічних норм і проводять роботи неякісно. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...