App Store Google Play

Сквер за сотні тисяч гривень у Дніпрі засох через недбалість комунальників

20 Серпня 08:00
Сквер за сотні тисяч гривень у Дніпрі засох через недбалість комунальників

На житловому масиві Парус в минулому році відкрили новий сквер, який мав стати прикрасою цього району міста. Втім, минув рік, а сквер вже втратив майже усі зелені насадження через байдужість комунальних служб. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку Urban Dnipro у Facebook. 

Сьогодні мешканці Парусу можуть побачити жовту газонну траву та всохлі кущі.

"На вулиці Моніторній торік зробили новий чудовий сквер на місці пустиря. Детально писав по нього в березні. Але щось пішло не так, і більша частина озеленення (вес газон, багато кущів та половина молодих дерев) просто засохла... Це не дивно, адже в Дніпрі степовий клімат, який вже має навіть певні ознаки середземноморського, тому догляд за озелененням має бути більш ретельним, ніж в більшості інших регіонах України", - зазначають в спільноті.

Автор зауважує, що створити сквер - це лише перший крок, за яким має йти належний догляд за його станом, в тому числі й за зеленими насадженнями.

"Створити громадський простір нелегка справа, але ще важче підтримувати його в належному стані. На жаль, в Україні тільки вчаться цьому, тому такі випадки є підтвердженням глибокої хронічної проблеми відсутності відповідальності та комунікації між органами місцевої влади, які мають повноваження та обов'язки щодо забезпечення належного догляду за благоустроєм міста — його озелененням зокрема та елементами міської інфраструктури в цілому", - написав автор.

Слід відзначити, що всохлий сквер гордо "помічений" табличкою міського депутата, який нібито доклав зусиль для його побудови.

Таким чином, наразі у сквері залишилася лише гарна плитка, арка з підсвіткою, лавки та світильники. Чи виправлять ситуацію із зеленими насадженнями комунальники - покаже час. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...