App Store Google Play

Сквер за сотні тисяч гривень у Дніпрі засох через недбалість комунальників

20.08.2019 08:00
Сквер за сотні тисяч гривень у Дніпрі засох через недбалість комунальників

На житловому масиві Парус в минулому році відкрили новий сквер, який мав стати прикрасою цього району міста. Втім, минув рік, а сквер вже втратив майже усі зелені насадження через байдужість комунальних служб. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку Urban Dnipro у Facebook. 

Сьогодні мешканці Парусу можуть побачити жовту газонну траву та всохлі кущі.

"На вулиці Моніторній торік зробили новий чудовий сквер на місці пустиря. Детально писав по нього в березні. Але щось пішло не так, і більша частина озеленення (вес газон, багато кущів та половина молодих дерев) просто засохла... Це не дивно, адже в Дніпрі степовий клімат, який вже має навіть певні ознаки середземноморського, тому догляд за озелененням має бути більш ретельним, ніж в більшості інших регіонах України", - зазначають в спільноті.

Автор зауважує, що створити сквер - це лише перший крок, за яким має йти належний догляд за його станом, в тому числі й за зеленими насадженнями.

"Створити громадський простір нелегка справа, але ще важче підтримувати його в належному стані. На жаль, в Україні тільки вчаться цьому, тому такі випадки є підтвердженням глибокої хронічної проблеми відсутності відповідальності та комунікації між органами місцевої влади, які мають повноваження та обов'язки щодо забезпечення належного догляду за благоустроєм міста — його озелененням зокрема та елементами міської інфраструктури в цілому", - написав автор.

Слід відзначити, що всохлий сквер гордо "помічений" табличкою міського депутата, який нібито доклав зусиль для його побудови.

Таким чином, наразі у сквері залишилася лише гарна плитка, арка з підсвіткою, лавки та світильники. Чи виправлять ситуацію із зеленими насадженнями комунальники - покаже час. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...