App Store Google Play

Сквер за сотні тисяч гривень у Дніпрі засох через недбалість комунальників

20.08.2019 08:00
Сквер за сотні тисяч гривень у Дніпрі засох через недбалість комунальників

На житловому масиві Парус в минулому році відкрили новий сквер, який мав стати прикрасою цього району міста. Втім, минув рік, а сквер вже втратив майже усі зелені насадження через байдужість комунальних служб. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку Urban Dnipro у Facebook. 

Сьогодні мешканці Парусу можуть побачити жовту газонну траву та всохлі кущі.

"На вулиці Моніторній торік зробили новий чудовий сквер на місці пустиря. Детально писав по нього в березні. Але щось пішло не так, і більша частина озеленення (вес газон, багато кущів та половина молодих дерев) просто засохла... Це не дивно, адже в Дніпрі степовий клімат, який вже має навіть певні ознаки середземноморського, тому догляд за озелененням має бути більш ретельним, ніж в більшості інших регіонах України", - зазначають в спільноті.

Автор зауважує, що створити сквер - це лише перший крок, за яким має йти належний догляд за його станом, в тому числі й за зеленими насадженнями.

"Створити громадський простір нелегка справа, але ще важче підтримувати його в належному стані. На жаль, в Україні тільки вчаться цьому, тому такі випадки є підтвердженням глибокої хронічної проблеми відсутності відповідальності та комунікації між органами місцевої влади, які мають повноваження та обов'язки щодо забезпечення належного догляду за благоустроєм міста — його озелененням зокрема та елементами міської інфраструктури в цілому", - написав автор.

Слід відзначити, що всохлий сквер гордо "помічений" табличкою міського депутата, який нібито доклав зусиль для його побудови.

Таким чином, наразі у сквері залишилася лише гарна плитка, арка з підсвіткою, лавки та світильники. Чи виправлять ситуацію із зеленими насадженнями комунальники - покаже час. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...