App Store Google Play

Сквер за сотні тисяч гривень у Дніпрі засох через недбалість комунальників

20 Серпня 08:00
Сквер за сотні тисяч гривень у Дніпрі засох через недбалість комунальників

На житловому масиві Парус в минулому році відкрили новий сквер, який мав стати прикрасою цього району міста. Втім, минув рік, а сквер вже втратив майже усі зелені насадження через байдужість комунальних служб. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку Urban Dnipro у Facebook. 

Сьогодні мешканці Парусу можуть побачити жовту газонну траву та всохлі кущі.

"На вулиці Моніторній торік зробили новий чудовий сквер на місці пустиря. Детально писав по нього в березні. Але щось пішло не так, і більша частина озеленення (вес газон, багато кущів та половина молодих дерев) просто засохла... Це не дивно, адже в Дніпрі степовий клімат, який вже має навіть певні ознаки середземноморського, тому догляд за озелененням має бути більш ретельним, ніж в більшості інших регіонах України", - зазначають в спільноті.

Автор зауважує, що створити сквер - це лише перший крок, за яким має йти належний догляд за його станом, в тому числі й за зеленими насадженнями.

"Створити громадський простір нелегка справа, але ще важче підтримувати його в належному стані. На жаль, в Україні тільки вчаться цьому, тому такі випадки є підтвердженням глибокої хронічної проблеми відсутності відповідальності та комунікації між органами місцевої влади, які мають повноваження та обов'язки щодо забезпечення належного догляду за благоустроєм міста — його озелененням зокрема та елементами міської інфраструктури в цілому", - написав автор.

Слід відзначити, що всохлий сквер гордо "помічений" табличкою міського депутата, який нібито доклав зусиль для його побудови.

Таким чином, наразі у сквері залишилася лише гарна плитка, арка з підсвіткою, лавки та світильники. Чи виправлять ситуацію із зеленими насадженнями комунальники - покаже час. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...